23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Labsirdīgais Vidzemes Eifelis

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras/ORDO centra spēlētājs un līderis šosezon, arī viens no Valmieras vīru basketbola zelta komandas, kaut arī tajā sezonā VIKTORS IĻJINS gluži atslēgas vīrs vēl komandā nebija.

Labsirdīgais Vidzemes Eifelis

Tā skopi par tevi var izlasīt BK Valmiera mājaslapā: 215 cm, 116 kg, 26 gadi... Pastāsti par sevi ko vairāk!

Tepat Valmierā uzaugu, esmu no Rubenes ielas kvartāla, mācījos 2. vidusskolā. Jaunībā daudz ko darīju — gāju karatē un kikboksā, mākslas skolā, vienu gadu mūzikas skolā akordeona spēli mācījos. Tagad būs nedaudz piemirsies... Tad vēl Vindā lidmodeļus taisīju.

Kur tev tas karatē un kikboksa zvērīgums ir palicis? Tā gribētos tevi — kārtīgu nezvēru redzēt zem basketbola groza!

(Smaida) Nezinu. Kaut kad jau spēlē tas arī parādās, ir, kad aiziet.

Taviem pretiniekiem vienkārši nebūtu variantu: garas kājas, garas rokas...

Es jau nemaz nebiju tik garš līdz kādiem 15 gadiem, tikai tad pa divām vasarām baigi izstiepos. 30 centimetrus un vairāk. Tāpēc arī basketbolu tikai 16 gados sāku spēlēt, jo uzreiz kļuvu garš! Vienā gadā aizgāju vasaras brīvlaikā ap 1,80 metriem, bet rudenī ierados skolā jau divmetrīgs. Tad arī izdomāju iet uz basketbolu.

Kad tu parādījies basketbola laukumā, daudzi šahisti palika raudot. Kāpēc?

Es toreiz arī šahu labi spēlēju, starp skolām mums ļoti labi gāja, pirmās vietas dabūjām. Gāju arī pie senioriem trenēties, tur, kur tagad Valmieras pirts. Interesanti ar viņiem man gāja. Kā sākās basketbols, tā viss — pārtraucu.

Vai šodien arī kādreiz šahu uzspēlē?

Ja nu galīgi mājās nav ko darīt vai arī, ja kāds izaicina. Piemēram, mūsu komandas psihologs Elmārs (Pļaviņš), esam abi spēlējuši.

Viņš, arī Latvijas armijas kapelāns, ir interesanta personība Valmieras/ORDO komandā. Tavuprāt, no Elmāra Pļaviņa ir reāls pienesums?

Jā, īpaši jaunajiem, kurus vajag iedvesmot, kaut kā parunāt ar viņiem. Cilvēki ir dažādi, piemēram, tos noslēgtos vajag atvērt. Arī ar mani Elmārs ir runājis, daudz ko palīdzējis: kā lietas labāk darīt, kā nepārdzīvot par zaudētiem mačiem... Viņš piezvana, pajautā, kas un kā. Arī komandai Elmārs uztaisa pasākumus, tādus interesantus saistībā ar savām armijas lietām.

NOSEGT — NEIESPĒJAMI. Ja 215 centimetrus garš spēlētājs ir apveltīts ar labu metienu no distances, un tieši tāds ir valmierietis Viktors Iļjins, tad šādu uzbrukumu atļautā veidā aizkavēt praktiski nav variantu. Lūk, Valmieras/ORDO 17. numura izpildījumā šāds uzbrukums trešdienas mačā pret VEF Rīga. Foto no BK Valmiera jaunākā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Februāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri