21. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Matīss, Modris, Mariss

Labiekārto apkārtni un izglīto iedzīvotājus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Beverīnas novada pašvaldībā pašlaik tiek īstenoti vairāki projekti, kas uzlabos iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Atbilstoši dažādo projektu īstenošanas stadijām tiek organizētas nodarbības, sabiedrības informēšana, kārtota dokumentācija būvniecības darbu uzsākšanai Mūrmuižā un pārbūvēto novada grants ceļu posmu pieņemšanai, kā arī tiks veikti apjomīgi darbi projektā, kas saistīts ar Trikātas ezeru.

Labiekārto apkārtni un izglīto iedzīvotājus

Projekta «Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā» ietvaros tiek piedāvātas dažādas nodarbības, kas veido iedzīvotāju plašāku izpratni par aktīvu dzīvesveidu, veselīgu uzturu un emocionālo inteliģenci. «Mums ir visādas nodarbības – nūjošana, vingrošana. Skolās organizējam dažādus sporta pasākumus. Tā būtu viena no sadaļām – aktīvā kustēšanās. Otra lielā sadaļa ir veselīgs uzturs, kur ir dažādi formāti. Nodarbības ir bijušas bērniem skolā, kur iesaistās klase, ir bijušas bērnudārzā, kur mazie kaut ko gatavojuši un caur rotaļām atpazinuši veselīgu un neveselīgu ēdienu. Trešais bloks veltīts nodarbībām, kas attīsta emocionālo veselību, bet tur bijušas tikai dažas nodarbības, pārējās ieplānotas vēlāk,» skaidro projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa, uzsverot, ka grūti piesaistīt kvalificētus speciālistus, kas varētu vadīt nodarbības. «Šie speciālisti ir noslogoti, jo projekti notiek visā Latvijā vienlaikus un ir diezgan pagrūti viņus piesaistīt, piemēram, šobrīd man ir vajadzīgs ergoterapeits, kas vispār nav bieži sastopams speciālists,» dalās Linda. Nodarbības tiek veidotas dažādām mērķa grupām, bet tās netiek strikti nodalītas, tāpēc, piemēram, uz vingrošanas nodarbībām pieaugušajiem vecāki var ņemt līdzi arī savas atvases.

LEKCIJA par veselīgu uzturu Trikātas pamatskolā tika īstenota projektā «Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā», to vadīja Justīne Apine. Foto no skolas arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
27. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri