20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Labi aizmirsts vecais

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Labi aizmirsts vecais

Pētījumu aģentūras SKDS svaigi publiskotā sabiedriskās domas aptauja ir kā auksta ūdens šalts valdības partijām. Un arī tai Latvijas pilsonības daļai, kas vēlas stabilitāti un evolūciju valsts attīstībā, nevis turpināt pārciest vienu destruktīvu «revolūciju» pēc otras. Vēlēšanas tiešām solās būt «interesantas». Drīzāk gan nervozas.

SKDS sociologi ir noskaidrojuši, ka aptuveni katrs otrais tagadējās valdības koalīcijas partiju atbalstītājs pie varas vēlētos redzēt jaunus cilvēkus, kuri patlaban nav iekļāvušies politiskajā elitē. Tātad – ne jau tos, kuri patlaban ir deputāti, ministri vai ietekmīgi pašvaldībnieki. Atkal vēlētājiem ir savajadzējies «jaunās sejas, tīrās rokas, baltās lapas»...

Nacionālajai apvienībai šis atklājums ir vissāpīgākais. Izrādās, tās – it kā pārliecinoši veiksmīga politiskā zīmola – atbalstītāju vidū šādai iegribai piekrīt praktiski tikpat daudz aptaujāto, cik «Jaunās Vienotības» – kažoku prasti apmetušas un vairs tikai uz brīnumu cerošas vecpartijas – fanu pulciņā. (Tie ir attiecīgi 55 un 56 procenti, savukārt starp ZZS atbalstītājiem «jaunās sejas» vēlas 40 procenti.) Raivja Dzintara komandai tas ir brīdinājums: diez vai vēlētājiem pietiks, ka malā noiet Gaidis Bērziņš vai listēs nav iekļauts Kaspars Gerhards. Varbūt Imants Parādnieks vai Jānis Dombrava, varbūt Romāns Naudiņš ir tie, kuri apnikuši partijas vēlētājiem? Varbūt, ak šausmas, viņš pats?

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
7. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri