21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Labestības ideja nepazūd

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ne tikai gada nogalē — Ziemassvētku laikā, bet arī vasarai sākoties, līdzcilvēki nepaiet garām un atbalsta grūtībās nonākušos.

Labestības ideja nepazūd

Sargā veselību un sapņus

Labestības dienā, kas tradicionāli notiek maijā, desmit gadu laikā saziedoti 2,3 miljoni eiro, nodrošinot palīdzību 423 Latvijas bērniem.

Aprīļa beigās tika atklāta jau 11. labdarības akcija «Labestības diena» un arī rotaļu laukums Bērnu slimnīcas «Gaiļezers» teritorijā, kas arī tapis par ziedotāju līdzekļiem.

Šis laukums ir īpašs, jo tapis, domājot par Bērnu slimnīcas pacientiem ar garīgās veselības un kustību traucējumiem. Ilgi lolots sapnis ir piepildīts, un bērni, kuriem līdz šim nebija iespējas piedalīties spēļu laukuma piedzīvojumā, tagad ir ieguvuši brīnišķīgu vidi, kur priecāties un atpūsties.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa: «Veselība ir cieši saistīta ar dzīves kvalitāti, taču arī atbalstoša, ērta vide, interesanti piedzīvojumi un mīļi cilvēki mūsu ikdienu var padarīt daudz vieglāku un priecīgāku. «Labestības dienu» akcijā rūpējamies gan par bērnu veselību, gan dzīves kvalitāti, un es ļoti priecājos, ka visapkārt ir tik daudz cilvēku, kuri apzinās, cik svarīgi ir palīdzēt bērniem justies labi, un ir gatavi nākt palīgā!»

IESPĒJA pasauli padarīt labāku, atbalstot bērnus, kuru sapnis ir būt veseliem. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Maijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri