18. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Labdarības rats griežas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Septiņi kopienu fondi ar saviem parakstiem apliecinājuši apņemšanos turpināt Kopienu filantropijas attīstības programmu.

Labdarības rats griežas

Vakar Valmierā notika svarīga tikšanās, kuras laikā vienošanos par daudzu labu darbu veikšanu un ideju realizēšanu parakstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds, solot sniegt finansiālu un metodisku atbalstu, un kopienu fondi no Talsiem, Valmieras, Alūksnes un Apes, Kandavas, Limbažiem, Viduslatgales un Ķekavas, kuri jau līdz šim darījuši un arī turpmāk daudz darīs, lai labām idejām piesaistītu līdzekļus, lai atbalstītu projektus, kas kalpo sabiedrības interesēm. Līdz 2022. gadam ir mērķis piesaistīt resursus vismaz pusotra miljona eiro apmērā, lai īstenotu 500 labdarības projektus 26 pašvaldībās.

«Esmu pārsteigta un ļoti iepriecināta. Latvijā ir tik daudz idejām bagātu un darboties gribošu cilvēku. Ir tiešām tikai jāgrib, un viss sanāks. Ja daudzi ļaudis šajās organizācijās strādā ar šo pārliecību, sniedzot atbalstu sabiedrībai, tad būtu liels grēks to neatbalstīt. Es klausījos, kas paveikts, kā attīstās Valmiera, cik radoši ir cilvēki Latvijas novados, un man no pārsteiguma bija mute vaļā, esmu ļoti aizkustināta, tāpēc turpināsim savu darbu, un mums viss izdosies,» emocijas neslēpa mecenāte Ināra Tetereva.

KAS JĀIZDARA, lai cilvēks būtu laimīgs? — jautāja Boriss Teterevs, un turpat bija atbilde: ir jāpadara laimīgi daudzi ap sevi, lai pats tāds justos. Vakar mecenāti Boriss un Ināra Teterevi parakstīja apņemšanos sadarboties un atbalstīt kopienu fondus, kas mērķtiecīgi darbojas Latvijā. Jāņa Līgata foto 

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Oktobris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?
Kopumā pozitīvi. Lai tik strādā
46%
Negatīvi. Ilgu mūžu tai neparedzu
16%
Grūti vēl spriest. Laiks rādīs
28%
Man ir vienalga, kas tur "sēž"
11%
Kopējais balsu skaits: 112

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri