20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Labdarības maisam gals vaļā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Decembrī piepildās sapņi. Tam tic laba darītāji un uz labu cerētāji.

Labdarības maisam gals vaļā

Tā labi ir iekārtota pasaule, ka joprojām netrūkst devēju. Diemžēl starp mums ir arī cilvēki, kam nākas lūgt palīdzību, atbalstu. Ir daudzi, kas nelūdz, bet gaida.

Šajās nedēļās vēl līdz Ziemassvētku gaidīšanas laikam «Liesmas» redakcijas elektroniskajā pastā ir saņemtas daudzas  vēstules, kurās laba darītāji vēlas, lai par viņu projektiem tiek pastāstīts. Tur skan mudinājums katram, kurš vēlas kļūt par rūķi, kurš varētu līdzēt piepildīt kādu daļu brīnuma. Šajā lappusē esmu nolēmusi pastāstīt par dažām  iecerēm, kuras klusajā un gaišajā Adventa laikā mēs varam palīdzēt piepildīt.

Ļaut klusumam skanēt

ABLV Charitable Foundation desmitgades labdarības akcijā aicina ziedot daudzkanālu digitālo dzirdes aparātu iegādei vājdzirdīgiem bērniem, turklāt no savas puses apņemas saziedoto summu dubultot.

«Daudzkanālu digitālie dzirdes aparāti uzlabo dzīves kvalitāti — nelielā ierīce palīdz ne vien pasauli sadzirdēt, bet arī attīstīt verbālo saziņu. Ik gadu aptuveni 90 bērniem ir nepieciešami dzirdes aparāti. Pusei ir pirmreizēji konstatēta vājdzirdība, bet pārējiem nepieciešami jauni dzirdes aparāti, jo dzirde ir mainījusies vai līdzšinējās ierīces gadu gaitā ir tehnoloģiski novecojušas,» skaidro Latvijas Bērnu dzirdes centra vadītāja Sandra Kušķe.

ABLV Charitable Foundation desmitgades labdarības akcijas laikā līdz 2016. gada 31. decembrim iespējams ziedot programmā «Palīdzēsim dzirdēt!».

Ar ziedotāju atbalstu deviņos gados jau 333 bērni ir saņēmuši augstas kvalitātes dzirdes aparātus vairāk nekā 600 tūkstošu eiro apmērā. Dzirdes aparāti bērniem sniedz iespēju kļūt patstāvīgākiem un paver lielākas izglītības un darba iespējas nākotnē. Akcijas laikā katram ziedotajam eiro ABLV Charitable Foundation pievienos savējo, tā dubultojot kopējo ziedojuma apmēru.

Zināms, ka speciālie dzirdes aparāti vajadzīgi arī vairākiem bērniem Vidzemē.

VISI GAIDA RŪĶUS, jo nevienā vecumā nav liegts ticēt brīnumam. Tas nekas, ja tikai pieaugušie zina, ka Ziemassvētku rūķi paveic brīnumus ar labu cilvēku rokām un devumu. Foto ilustratīva nozīme

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Novembris, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri