23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Kuru izvēlēties kredītu pret ķīlu vai kredītu bez ķīlas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Visus kredītus varētu iedalīt divās lielas grupās, viena no šim grupām varētu būt kredīti pret ķīlu savukārt otra kredīti bez ķīlas. Bieži vien ir grūti izlemt kāda veida aizdevumu noformēt un kurš izdevīgāks, tāpēc šajā rakstā atradīsiet informāciju par abām kredītu grupām, to priekšrocībām un trūkumiem.

Kuru izvēlēties kredītu pret ķīlu vai kredītu bez ķīlas

Izvēloties kredītu pret ķīlu, ikvienam jārēķinās, ka, kā nodrošinājumus, būs jānorāda kāda sev piederoša vērtība, atkarībā no tā, kāds kredīta veids izvēlēts.

Kredīti kas tiek izsniegti pret ķīlu ir:

  • Hipotekārais kredīts – kā ķīla – tiek pieņemts nekustamais īpašums (māja, dzīvoklis vai zeme)
  • Auto kredīts – par ķīlu tiek pieņemts automobilis vai jebkurš cits motorizēts transporta līdzeklis.
  • Līzings – kā ķīla tiek norādīta prece, kura iegādāta līzingā.
  • Lombarda pakalpojumi – par ķīlu tiek noteikti juvelierizstrādājumi dārgmetāli, kā arī sadzīvē noderīgas preces.

Kredīti pret ķīlas nodrošinājumu mēdz būt ar zemākiem procentu maksājumiem, kā arī ilgākiem atmaksas termiņiem, ja runa iet par hipotekāro kredītu. Lai noformētu šāda veida aizdevumu tiek veikta ķīlas vērtēšana, kas atsevišķos gadījumos var paildzināt aizdevuma noformēšanas procesu.

Izvēloties kredītu bez ķīlas, jūs saņemsiet īstermiņa aizdevumu, kura atmaksas termiņš varētu būt no 1 dienas līdz 5 gadiem, taču aizdevuma apjoms nepārsniegtu 10 000 EUR. Šādā veida aizdevumus izdiedz gan banku, gan nebanku aizdevēji un tos iespējams noformēt internetā. Tā kā aizdevuma izsniegšanai nav nepieciešam ķīlas vērtēšana, šāda veida kredītu var noformēt pat 15 minūšu laikā.

Kā aizdevumus bez ķīlas varētu minēt:

  • Patēriņa kredītu,
  • Ātro kredītu,
  • Kredītkartes,
  • Kredītlīniju,
  • Overdraftu.

Bez ķīlas aizdevumu procentu likmes mēdz būt lielākas, nekā tas ir aizdevuma ar ķīlu gadījumā, taču tā kā atmaksas termiņi nav īpaši gari varētu sanākt arī tā, ka nepārmaksājat.

Pateicoties plašajam kredītu un to izsniedzēju klāstam, katram ir iespēja atrast savai situācijai piemērotāko un izdevīgāko kredīta variantu internetā, kā arī izvēlēties kredītu pret ķīlu vai kredītu bez ķīlas ņemot vērā iepriekš tekstā minētās priekšrocības un trūkumus.

hy

Beidzot ir skaidrs, kuru kredītu ņemt. Paldies raksta autoram par izsmeļošu info šajā vēsajā dienā!

Ievilinājums

Būtu Liesma kaunējusies šādus advokāta ieteikumus publicāt. Ar ko gan tie savā paviršībā atšķiras no citiem vilinošu aizdevumu piedāvātājiem? Cik cilvēku , klausot tik paviršiem padomiem, kuros pat atzīts, ka valstī kredītņemšanā vēl ir nesakārtota likumdošana, jau ir iekūlušies tādos parādos, ka pēc tam tiek izputināti? Pirms ņemt kredītu ir jāzin, kā to atpelnīt ,un tādu padomu var dot vien nopietns biznesa konsultants. Tādēļ, Liesmiņ, nekļūsti vismaz Tu par kredītdevēju reklāmas lapu. Cerams, ka centīgie kredītu piedāvātāji, par šo reklāmu vismaz ir tik labi Tev samaksājuši, ka atļaujies lasītājus uz neapdomīgu rīcību mudināt!

Nevajag lamaties!

Medz teikt, ka mulkis pat baznica dabus perienu! Varbut. Tacu ari laikraksta uzdevums ir izglitot savus lasitajus. Kaut vai tapec, lai vini nebutu mulki un neuzkertos uz fikso kreditu deveju izmestas treknas sliekas, kura slepj asu aki. Vi to dar advokats, vai darznieks, tas principa vienalga, tacu ir lielas aizdomas, ka advokats to zinas labak. Tad kur advokats te vainigs un vel Liesma aridzan?

Ne šis advokāts un ne šajā rakstā!

6. februārī publicētais raksts "Kuru iavēlēties kredītu pret ķīlu vai kredītu bez ķīlas" nepaskaidro nedz kredītu riskus, nedz neapdomīgas rīcības sekas. vien gluži kā kredīpiedāvātāji piedāvā dažādus kredītu veidus. Tad ar ko šāda publikācija atšķiras no citām kredītpiedāvājumu reklāmām. Vien ar to, ka šoreiz piedāvājumu izsaka advokāts, kuram it kā vajadzētu uzticēties vairāk. Te jau slēpjas ievilinājuma briesamas. Padomi par kredītņemšanu nav tik nekaitīgi kā padomi, ko Liesma publicē par kaķu barību vai puķkopību. Ja nu tiešām vēlaties dot padomus (kā iepriekš teikts - izglītot lasītājus) arī naudas lietās, tad gan izraugieties vismaz zinošus finansū speciālistus, banku konsultantus, kā to dara televīzijas raidījumi un lielās avīzes. Advokāts var būt pietiekami gudrs juridiskās lietās, bet ne finanšu labirintos. Tā nav lamāšanās, bet aicinājums Liesmai apdomāt līdzīgas publikācijas, lai tos, kuri vēl tic, ka avīze ir viņu interešu aizstāve, neievilinātu nepatikšānās, it sevišķi kredītu lamatās.

būtība

raksta mērķis nav nevienu izglītot. Saturam nav nekāda sakara ar to, kāpēc tas ir šeit. Šī raksta galvenais mērķis ir tā sarkanīgi izceltā frāze (punkts)

Tāpēc jau ir bīstam ievilinājums

Vai Liesmas žurnālisti paši ir pamēģinājuši uz to sarkano rindiņu datora peles kursoru nolikt. Tur jau tad arī atklājas šis apmaksātās vai neapmaksātās publikācijas un advokāta mērķis: kredīta piedāvājumi zib kā labi nobaroti siventiņi, ņem tik un spraud uz iesma cepšanai. Pat atteikties grūti, ja līdz algas dienai vēl pāris dienas, bet kabatā tukšums. Nu var taču dabūt, pat caur internetu! nu paņem taču! Vien pašās beigās ir nedaži teikumi, ka vari iekļūt arī situācijā, ka pie tevis ieradīsies mūsdienās tik populārais tiesu izpildītājs un paņems visas tavas mantiņas.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri