21. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Kur greiderēt, kur uzart un apsēt?

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Kur greiderēt, kur uzart un apsēt?

Gluži vai spiestā kārtā man nākas turpināt savu pagājušās nedēļas apcerējumu par tagadējai valdībai traģiski bīstamajiem «tēvu grēkiem» ceļu (ne)uzturēšanā. Cēsu pusē, Drustos un Jaunpiebalgā, remontdarbu pieprasītāji aizvakar izteica iznīcinošu un uzskatāmu spriedumu Latvijas satiksmes politikai — izdangātajā ceļā P29 demonstratīvi iestādot kartupeļus.

Valdība, protams, ātri vien piekāpās manis iepriekš aprakstītajiem Bauskas puses protestu cēlājiem. Galu galā liela nozīme bija tam, ka viņi savus draudus bloķēt šoseju uz Lietuvu bija izteikuši LTV «Panorāmā». Tikai bezsirdīgs skribents (kā šo rindu autors), kuram pašam nav jādomā par savu reitingu un izredzēm 3. jūnijā, var atļauties bezkaunīgi spriedelēt, ka Māris Kučinskis un Uldis Augulis, izpildot viena pagasta prasības, «iedos velnam mazo pirkstiņu» un tiks aprakti zem ultimātu simtiem.

Abi politiķi paši to skaidri apzinās, taču viņi droši vien cer kaut kā izlocīties. Patlaban ir atrasta nauda, lai uz Brunavas ceļiem nosūtītu vismaz greiderus, un tas ir iežēlinājis vietējos cilvēkus. Iemiegot modrībai, viņi drīz var atklāt, ka patīkamais iesākums ir palicis bez jebkāda turpinājuma. Bet pa to laiku jau ir iestājies ziedonis, lauku un dārza darbi prasa savu, jāsāk gatavoties vasaras saulgriežiem...

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri