22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Kredīts lielākiem pirkumiem. Ko izvēlēties?

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tādu lielāku pirkumu, kā veļasmašīna, ledusskapis, automašīna, vai pat ceļojumus, apmaksu ne vienmēr izdodas veikt vienā maksājumā, jo diemžēl ekonomiskā situācija valstī, kā arī algu un cenu attiecība ne visiem sniedz iespēju iegādāties sadzīvē nepieciešamas lietas un pakalpojumus, vai arī ļauj tos iegādāties tikai ar dalītu maksājumu palīdzību.

Kredīts lielākiem pirkumiem. Ko izvēlēties?

Vairākas kompānijas nākot pretī saviem klientiem, ļauj maksu par pakalpojumu veikt dalītos ikmēneša maksājumos, piešķirot taču, kā bezprocentu līzingu, taču, ja uzņēmums nepiedāvā šādu pakalpojumu vai cita uzņēmuma piedāvātā cena ir krietni vien izdevīgāka, tad palīdzību varētu sniegt kāds no kredītiem lielākiem pirkumiem.

Ņemot vērā izdzīvotāju skaitu valstī, uzņēmumu, kas piedāvā kredītu lielākiem pirkumiem ir daudz. Ko izvēlēties? Jāņem vērā, ka piedāvājuma izdevīgums atkarīgs no situācijas. Pirms kredīta izvēles būtu jāapzinās jūsu šī brīža un prognozējamā finansiālā situācija, kā arī jāsaprot:

  • Cik maksā konkrētā prece vai pakalpojums?
  • Cik lielu preces, pakalpojuma daļu, jūs jau šobrīd varat apmaksāt no saviem personīgajiem līdzekļiem?
  • Cik liela būtu vēlamā aizdevuma mēnešmaksa?
  • Cik ilgā laika posmā, jūs varētu pilnībā atmaksāt aizdevumu?

Ņemot vērā atbildes uz iepriekš minētajiem jautājumiem, jūs varat izsecināts kāds kredīts lielākiem pirkumiem, būtu atbildošāks jūsu situācijai, piemēram:

  1. Ja jums jau spējat segt daļu preces – pakalpojuma vērtības no saviem personīgajiem līdzekļiem un neilgā laika posmā spētu arī pilnībā atmaksāt aizdevumu, tad jūsu izvēle varētu būt par labu līzingam.
  2. Ja jūsu personīgie līdzekļi neļauj veikt pirmo iemaksu vai tās apjoms sedz mazāk par 10 % no preces – pakalpojuma vērtības jūsu izvēle varētu būt par labu patēriņa kredītam.

Protams pastāv arī citas kredītu iespējas, piemēram, kredītkartes, overdrafts, SMS kredīts un citi, taču lielāku pirkumu veikšanai, šo aizdevumu procentu likmes varētu šķist neizdevīgas.

Izvēloties aizdevēju, pievērsiet uzmanību ne tikai tā piedāvātajām procentu likmē, bet arī tam, vai konkrētajā brīdī netiek rīkota ada speciāla akcija vai kādas citas maksu par aizdevumu samazinošas aktivitātes. Aizdevēji, kuru komisijas un procentu maksa mēdz būt nedaudz augstāka, kā citiem, šādas akcijas rīko biežāk, kā rezultātā, iespējams saņemt izdevīgāku un lētāku kredīta piedāvājumu. Aizdevēju piedāvājumus vienkopus iespējams apskatīt kredītu salīdzinātājā, kurā tiek norādīta svarīgākā informācija par katru no aizdevējiem.

Atcerieties, ka aizņemties kredītu internetā vienmēr būs izdevīgāk nekā preces vai pakalpojuma iegādes vietā, protams, ja vien pārdevējs nepiedāvā bezprocentu aizdevumu bez jebkādām papildus maksām. Pirms preces iegādes noskaidrojiet, kādi aizdevuma varianti jums ir pieejami un kurš no tiem būtu izdevīgākais, tādā veidā jūs izvairīsities no neizdevīgiem darījumiem preces vai pakalpojuma pirkšanas vietā.

lai labs rits

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri