25. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs

Košos tērpos, vieglā solī

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Skatītāju pārpildītā Valmieras estrādē izteikti vasarīgajā sestdienas pievakarē notika tautas deju koncerts Prieks ir skaņās un krāsās, kurā Valmieras deju apriņķa bērnu un jauniešu kolektīvu priekšnesumi mijās ar pieredzējušo vidējās paaudzes dejotāju sniegumu.

Košos tērpos, vieglā solī

Kā divu stundu koncertu, kas pagāja vienā elpas vilcienā, vērtē tā virsvadītāji?

Artis Mellups: «Gribu uzteikt ne tikai Līgas Kokorēvičas vadītos Valmieras Kultūras centra bērnus, bet arī deju apriņķa skolēnu kolektīvus no Rubenes, Kocēniem, Rencēniem, Matīšiem, jo koncerts izdevās super! Tomēr jāpadomā par to, vai tas vajadzīgs maija beigās, kad skolās ir eksāmenu laiks. Mans ieteikums būtu deju svētkus rīkot jūnija sākumā, taču tad mācību gads jau skaitās beidzies.»

Ieva Adāviča: «Man prieks, ka piedalījās tik daudz kolektīvu. Katrā ziņā man bija viegli strādāt ar vidējās paaudzes kolektīviem, viņi ir ļoti atsaucīgi, labi sagatavoti, un viņiem tiešām ir prieks dejot. Laika apstākļi šoreiz bija ideāli, varbūt tikai mazliet par karstu, bet tik un tā viss izvērtās par skaistu pasākumu — scenogrāfija ar savām krāsām bija ļoti spilgta, kaut kas Valmierā nebijis, un es domāju, ka tie, kas atnāca, varēja tikai priecāties. Tagad dejotājiem nākamie starti Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos — jau no jūnija vidus tie četri Valmieras kolektīvi, kas piedalās Arēnas Rīga programmā, lai sāktu to iestudēt, dosies uz galvaspilsētu, un tad jau drīz arī svētki būs klāt.»

Atliek vien vēlēt mūsu dejotājiem tikpat jaukus laika apstākļus un dejotprieku Deju svētku koncertos Rīgā, atjaunotajā Daugavas stadionā un jau pieminētajā Arēnā Rīga!

UZSTĀJAS Burtnieku novada Valmieras pagasta kultūras nama deju kolektīvs Sadancis (vadītāja Ieva Adāviča). Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri