17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Konkurss: Balvā ceļojums uz Briseli

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Laikraksts “Liesma” sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu (Vienotība) aicina piedalīties konkursā “Eiropas Parlamenta eksperts” un laimēt iespēju apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē, Beļģijā.

Konkurss: Balvā ceļojums uz Briseli

Eiropas Parlamentā no vairāk nekā septiņiem simtiem deputātu deviņi pārstāv Latviju. Viens no viņiem - Krišjānis Kariņš. Stāstot par Latvijas interešu aizstāvēšanu Eiropas Parlamentā, Krišjānis Kariņš uzsver: "Atslēga uz Eiropu – tie esam mēs paši, un neviens mums nepasniegs vēlamo uz zeltītas paplātes. Par savas valsts un tautas interesēm ir jācīnās un tikai tad var gūt panākumus.”

Veiksmīgāko atbilžu autori tiks uzaicināti uz tikšanos laikraksta “Liesma” redakcijā ar Krišjāni Kariņu un saņems speciālbalvas no Eiropas Parlamenta. Divi lasītāji izlozes kārtā saņems iespēju doties ceļojumā uz Briseli.

1. Kurā Eiropas Parlamenta komitejā strādā deputāts Krišjānis Kariņš?
a) Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā
b) Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā
c) Kultūras un izglītības komitejā

2. Krišjānis Kariņš ir autors likumam, kas:
a) atvieglos mazu uzņēmumu grāmatvedību
b) palīdzēs sasniegt ES 2020 stratēģijā izvirzītos mērķus energoefektivitātē
c) ir viens no pirmajiem soļiem vienotas ES enerģētikas ārpolitikas izveidē

3. Dokumentālās filmas "Eiropas atslēga. Krišjānis Kariņš” režisore ir:
a) Adriāna Roze
b) Jānis Streičs
c)  Zane Peneze

4.  Krišjāni Kariņu kolēģi ir nominējuši par direktīvas, kas ierobežo naudas atmazgāšanu, galveno virzītāju Eiropas institūcijās. Ko paredz šī direktīva?
a) Vienota Korupcijas novēršanas un apkarošanas dienesta izveidi Eiropas Savienībā
b) Vienota ES uzņēmumu reģistra izveidi, kas atklātu patiesos labuma guvējus
c) Eiropas Savienības atbalstu uzņēmumiem, kas nav reģistrēti ofšoros

5. 2013.gadā izdevniecība “Avots” laida klajā Krišjāņa Kariņa grāmatu. Grāmatas nosaukums ir:
a) Latvijas intereses
b) Maza valsts, lielas iespējas
c) Mēs Eiropā

6. Kas, Jūsuprāt, ir lielākais ieguvums no Latvijas dalības Eiropas Savienībā?

________________________________________________________

________________________________________________________

________________________________________________________

________________________________________________________

Konkursā var piedalīties izgriežot un aizpildot anketu no laikraksta “Liesma” (9. janvāra) vai arī sūtot atbildes uz redakcijas e-pastu: konkurss@eliesma.lv. Atbildes pa pastu vai elektroniski jāiesūta līdz 22. janvārim laikraksta “Liesma” redakcijā ar atzīmi “Konkursam “Eiropas Parlamenta eksperts””. Adrese: A. Upīša iela 7, Valmiera, LV-4201.

Konkursa dalībnieks:

Vārds, uzvārds_______________________________________________________

Dzīvesvieta____________________________________________________

Tālrunis,e-pasts________________________________________________

Valmierietis

Cienījamā "Liesma"...tik muļķīgi slēptu priekšvēlēšanu reklāmu sen nebiju redzējis....ceru ka vismaz kādu maksu par to iekasējāt! Bet nu tāpat nesmuki...īpaši jau no šķīstās "Vienotības" puses, jo konkursa vinnētāja ceļojumu jau apmaksāsim Mēs visi - tas ir no ES budžeta, bet plusiņus uz tā rēķina centīsies sapelnīt Kariņa kungs, jo nu ļoti gribas tai Briseles augstajos gaiteņos vēl pabūt.....nu ļoti gribas....

Baušķeniece

Valmierieti, te nu parādās latvieša izslavētā skaudība! Šāds konkurss notiek jau kuro gadu ne tikai "Liesmas" , bet arī "Bauskas Dzīves" lasītājiem, varbūt vēl kādā reģionālajā avīzītē.. Tam nav nekāda sakara ar priekšvēlēšanu reklāmu, un pat ja ir, tad es tikai priecājos, ka šādi tiek veicināta EP deputātu darba popularizēšana, īpaši lauku iedzīvotāju vidū, kas maz par to zina. Par plusiņiem Kariņam - labi, lai būtu ari mans plusiņš viņam vai Kalnietei vai kādam citam. Bet vienu zinu droši - piemēram, tāds EP deputāts Rubiks manuprāt ir nulle un vispār manās acīs neko jēdzīgu nedara, un par viņu nekad nebalsošu, bet šeit ir cilvēks, kas strādā, rīko konkursu, informē mūs, kas tik maz zina un maz interesējas par Eiroparlamenta darbu. Un, ja galu galā pats esi tik gudrs, lūdzu, kandidē nākamajās vēlēšanās un pierādi sevi, strādā, nevis muti brūķē.

Valmierietis

Cienījamā tautiete no Bauskas. Tās sajūtas kas manī mīt nu noteikti nav skaudība...mani vienkārši "besī" ja mani un citus šī laikraksta lasītājus uzskata par muļķiem. Ja nu kāds eiropas deputātiņš patiesi vēlētos iepazīstināt lauku ļaudis ar lielā Briseles kantora sistēmu, tad konkursa jautājumi būtu nu drusku savādāki...nu piemēram jautājuma "Kurā Eiropas Parlamenta komitejā strādā deputāts Krišjānis Kariņš?" vietā būtu jautājums kādas vispār tai institūcijā komitejas ir....bet nē katrā jautājumiņā ir tikai Kariņa kungs un norāde uz viņa sasniegumiem, un kopumā tā ir tikai lēta šī kunga pašreklāma....ja nu kungs būtu tik godīgs un šķīsts, kā sevi mālē pats un viņa partija, tad būtu godīgi nomaksājis laikrakstā reklāmas laukumu kurā arī būtu izklāstījis savus sasniegumus. Kas attiecas uz mani, tad esmu savā amatā gana labi sevi pierādījis un no manis šai valstij daudz lielāks labums nekā no 10 Kariņiem, kas ik pa 4 gadiem kā senākās profesijas pārstāves pie katra stūra piedāvā sevi. Es jau nepārmetu, ka Jums patīk deputāts Kariņš un par viņu arī balsosiet...tas mūsu tautai ir normāli...vēl nesen tantuki balsoja par Gorbunovu, jo labi izskatās un runā.....

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri