24. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Konkursā par sapņu profesiju saņemti 372 darbi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ar lielu atsaucību aizritējis AS „Valmieras stikla šķiedra” zīmējumu konkurss bērniem „Mana sapņu profesija”. Konkursā, kas tika izsludināts, atzīmējot uzņēmuma 50.gadadienu, saņemti 372 skaisti bērnu zīmējumi, kuros attēlotas iedomātās nākotnes profesijas un amati. Tagad bērnu nākotnes vīzijas un sapņi aplūkojami izstādē tirdzniecības centra „Valleta” 4.stāvā no 8. līdz 15.jūnijam, un ikviens ir aicināts aiziet un nobalsot par sev tīkamāko darbu, pastāstīja  VSŠ pārstāve Marika Nīmante.

Konkursā par sapņu profesiju saņemti 372 darbi

Zīmējumu konkursā piedalījās Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu audzēkņi un skolēni, radošā veidā izpaužot savu izpratni par profesijām un to dažādību. Vairāki dalībnieki norādījuši, ka nākotnē vēlētos būt frizieri, policisti, skolotāji, šoferi, sporta komandu treneri, dakteri, ugunsdzēsēji un mākslinieki. Ir bērni, kas plāno strādāt par dziedātājiem, dejotājiem, mašīnbūvētājiem, dizaineriem, futbolistiem un BMX riteņbraucējiem. Arī nedaudz neierastākās profesijās būtu gatavi sev iztiku pelnīt jaunie valmierieši un novadnieki, minot, ka vēlētos būt zelta meklētāji, princeses, cirka zirgu dresētāji, kaķu ārsti, slepenie aģenti un tankisti.

Konkursā iesniegtos darbus vairākās vecuma grupās novērtējusi žūrija, kuras sastāvā bija Valmieras Mākslas vidusskolas direktors Edgars Bogdāns, Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže, Nodarbinātības valsts aģentūras projekta karjeras konsultante Solvita Drukmane un AS „Valmieras stikla šķiedra” personāla vadītāja Doloresa Volkopa. Rezultātā 38 bērnu zīmējumi izvirzīti otrajai kārtai – iedzīvotāju balsošanai, kas iespējama, apmeklējot izstādi tirdzniecības centrā „Valleta” no 8. līdz 15.jūnijam.

Par godu visiem konkursa dalībniekiem tirdzniecības centra „Valleta” telpās, 4.stāvā, 15.jūnijā plkst.12:00 notiks īpašs noslēguma pasākums, kurā visi darbu autori saņems pateicības balvas par piedalīšanos, kā arī tiks sumināti labākie zīmētāji, aktīvākā grupa vai klase, konkursa laureāti un uzvarētāji. Līdz tam ikviens ir aicināts apmeklēt izstādi „Mana sapņu profesija” turpat tirdzniecības centra telpās 4.stāvā, līdz 15.jūnijam nobalsojot par sev mīļāko bērna darbu un izlozes veidā iespējams iegūstot savā īpašumā kādu no 5 pārsteiguma dāvanām.

Ar zīmējuma konkursa rezultātiem iespējams iepazīties AS „Valmieras stikla šķiedra” oficiālajā Facebook lapā www.facebook.com/ValmierasStiklaSkiedra.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri