26. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Koks iedvesmo radīt

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Smilšu kastes, bērnu rotaļu laukumi, vistu būdas, malkas šķūņi, vasaras namiņi un mazmājiņas – tā ir tikai daļa no sortimenta, ko ražo Mazsalacas pusē.

Koks iedvesmo radīt

«Visu laiku ir jādomā un jābūt kustībā. Mans pluss un mīnuss ir tas, ka viss, ko uzbūvēsim, būs pamatīgs un kārtīgs. Kārtīgas liekam brusas, nevis līstītes, lai izturība uz vairākiem gadiem, tas noteikti,» tā SIA «Margold» vadītājs DIDZIS REINGOLDS, rādot, kāds atpūtas laukumiņš tapis un tūlīt tiks uzstādīts Lodes pusē. Pasūtījumu uzņēmumam netrūkst, un pasūtītāji ir visdažādākie. Didzis stāsta, ka ir cilvēki, kam vajag kapu soliņu, vajag pāris koka pakāpienus mājas slieksnim, kādu ērtu, platu solu, kas dārzā liekams vasarās, arī lapenes, bērniem šūpoles un slidkalniņus, smilšu kastes, kurās rotaļāties.

«Ir lieli pasūtījumi, mazāki un ir tie sīkumiņi, kas cilvēkiem vajadzīgi, prasa dažu stundu darbu, bet nepaspēju pieķerties darāmajam. Reklamējos sociālajos tīklos, lieku tur bildes, līdzko kaut ko jaunu izdodas no koka radīt un piedāvāt tirgū. Ir klienti, kuri zina, ka var pie mums dažādas lietas, arī ļoti praktiskas, pasūtīt, bet citi uzzina no kaimiņiem, draugiem, paziņām, kuru pagalmā uzrodas kaut kas no mūsu meistarotā,» tā Didzis, kurš angārā, kas labi pielāgots kokapstrādes darbiem, strādā jau 11 gadus. Vairākus gadus nodarbojušies ar taras zāģēšanu, bet pirms četriem gadiem Didzis izlēmis, ka jāmēģina nopietnāk, ka jāstrādā radošāk. Pašlaik uzņēmumā strādā četri vīri, Didzis ir ideju ģenerators, jauno izstrādājumu skicētājs, pats meklē, kur iepirkt lietaskokus, un pats plāno, kur visu realizēt.

LIETASKOKS ir jāuzmeklē un tam jāatrod lietojums. Radoša un nepārtraukta darbošanās ir izdošanās pamatā, – uzskata Didzis Reingolds. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri