23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

«Kocēnu pavasaris» – jau pirmajās Lieldienās

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirmajās Lieldienās, 21. aprīlī, Kocēnos pie Kokmuižas pils norisināsies ikgadējais pasākums «Kocēnu pavasaris 2019», kas piedāvās daudzveidīgu aktivitāšu programmu kā lieliem, tā arī maziem apmeklētājiem.

«Kocēnu pavasaris» – jau pirmajās Lieldienās

Stāsta Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas speciāliste Elīna Upīta: «No plkst. 10 līdz 14 darbosies Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš. Bērnu priekam būs izveidots dzīvnieku stūrītis, kurā varēs aplūkot trušus, aitas, mājputnus un citus dzīvnieciņus.

Plkst. 11 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi un Bebru Bruno. Koncertā uzstāsies Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs «Saulītes», Dikļu pagasta mūsdienu deju grupa «Estrellas», Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» vokālā grupa «Lizantes» un Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa «Baltā». Rotaļās un dančos aicinās iet Dikļu folkloras kopa «Endzelīte».

Paralēli darbosies radošā darbnīca «Lieldienotava», kur būs iespēja krāsot olas, rotājot tās ar dabas veltēm un sīpolu mizām, un pēcāk tās ietīt krāsainos dzīparos. Darbnīcā katrs varēs iesēt savu pavasari un sagaidīt putnus ar pašu gatavotiem putnu būrīšiem.

Ar atraktīvām nodarbēm pasākuma dalībniekus sagaidīs aktīvā tūrisma centrs «Eži», kā arī būs iespēja piedalīties orientēšanās spēlē.

Kā ierasts, pasākuma noslēgumā norisināsies «Kocēnu pavasara» tradicionālā loterija ar bagātīgu balvu fondu, kurā būs dažādi mājražotāju un amatnieku gatavoti labumi.»

«Kocēnu pavasarī» arī jautrības netrūkst! Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
5. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri