20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Kocēnu novada domes pārstāvji dosies pieredzes apmaiņas vizītē uz Giterslo

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kocēnu novada domes Sociālā dienesta vadītāja Solvita Rumba un Kocēnu novada domes deputāts, Sociālo lietu komitejas loceklis Modris Kokins no 24. - 28. oktobrim atradīsies pieredzes apmaiņas vizītē Vācijā, lai iepazītos ar Giterslo apriņķa pašvaldības pieredzi sociālajā darbā.

Kocēnu novada domes pārstāvji dosies pieredzes apmaiņas vizītē uz Giterslo

25. oktobrī Kocēnu novada domes pārstāvji piedalīsies pieņemšanā pie Giterslo apriņķa landrāta Svena Georga Adenauera (Sven Georg Adenauer) un Giterslo apriņķa pašvaldības Sociālās, jauniešu un ģimenes nodaļas vadītāja Gīsberta Braukmana (Giesbert Brauckmann).

Giterslo apriņķa pašvaldības speciālisti delegācijas locekļus informēs par pašvaldības pieredzi darbā ar jauniešiem, bezdarbnieku izmitināšanu un aprūpi, garantiju sniegšanu darba meklētājiem un sociālo aprūpi, sniedzot profesionālu palīdzību un konsultācijas.

Vizītes laikā paredzēts apmeklēt dienas grupu Vīdenbrukā, jauniešu namu Rēdā, pansionātu “Vīpeldorn” un Giterslo zupas virtuvi.

Vizītē uz Giterslo apriņķi dosies biedrībā “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” pārstāvēto novadu pašvaldību sociālie darbinieki un citi ar sociālo jomu saistītie speciālisti.

 

Es nekad nav bīš Gisterlo, un

Es nekad nav bīš Gisterlo, un neko nezin, bet cilvek runa, ka tur baig daudz ko var iemācites.

Gisterlo

Es a nav bīš,bet tās zups dēļ vien būt jāaizbrauc.Paldies,ka Liesm ielik ari kart,tagad vieglak orentetes būs sveša vieta.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri