23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Ko tu zini par Latviju?

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdienas vakarā Valmieras kultūras centra zālē tika dots starts erudītu konkursa Simtgades kauss divpadsmitajai atlases kārtai, kurā piedalījās 16 komandas: Valmieras ķirši, nJoy VIZLA, Bez nosaukuma, Austris, Čukčukjānis, Atvasara, Quiztina Aguilera, Zinu – nezinu, Tumšie prāti, Cerebellum, 5+1, Neitrāls, Domā, Trīssolis, Saskaņas centrs un Ozollāči. Kā pirmā tēmu Nr. 10 Operdziedātāji izvēlējās komanda Domā ar kolorīto aktieri Imantu Stradu priekšgalā, iegūstot kārtas maksimālo punktu skaitu – 50.

Ko tu zini par Latviju?

Pārtraukumā pēc 5. kārtas par spēli tuvāk pastāstīt lūdzu vakara vadītāju JĀNI ZAČU:

No pavisam divdesmit piecām pilsētām Valmiera ir divpadsmitā, kurā esam ar savu konkursu – tā ir biedrības Prāta spēles dāvana Latvijai simtgadē. No katras pilsētas piecas labākās komandas tiek uz reģionālo pusfinālu – tie norisināsies oktobrī un katrā no tiem piedalīsies 25 komandas. Piecas no pusfināla tiks uz lielo finālu, kurā tiks izcīnīts Simtgades kauss.

Vai tie, kam šodien nepaveiksies, var atkārtoti startēt kādā citā pilsētā?

Jebkurš var braukt uz jebkuru pilsētu, Cēsīs gan jau spēle norisinājās sarunu festivāla Lampa ietvaros, tā uzreiz nepateikšu pārējās pilsētas, bet informācija un rezultāti atrodami Facebook Prāta spēles Simtgades kauss lapā, kā arī mājas lapā lv100.prataspeles.lv, kur var piereģistrēties spēlei, taču arī tas nav obligāti – to var darīt pēdējā brīdī pirms atlases kārtas sākuma. Katrā spēlē jautājumi atšķiras, tāpēc cilvēki var piedalīties, cik vien vēlas.

PIRMS SPĒLES. Cerebellum erudītu komanda vēl nenojauš, ka tiks pie sudraba medaļām Valmieras posmā. Alekseja Koziņeca foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
22. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri