Klupiens Jēkabpilī

- 4.Jūnijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta desmitajā kārtā Valmiera Glass FK/BSS izbraukumā ar rezultātu 3:4 (1:1) piekāpās FK Jēkabpils/JSC vienībai, tādējādi ciešot pirmo zaudējumu turnīra ietvaros.

Spēles ievads neko neliecināja par sekojošo sakāvi — jau 8. minūtē vārtus guva Alvis Dubovs. Puslaika otrajā pusē viesi gan atspēlējās — 31. minūtē pēc valmieriešu kļūdas vārtus guva Imants Vadonis.

Jēkabpiliešu taktika — spēle no aizsardzības — augļus nesa arī otrajā puslaikā, kad 62. minūtē Elvi Arnavu vārtos pārspēja Elvijs Demjanovs — 1:2. Jau pēc divām minūtēm mūsējie rezultātu izlīdzināja, precīzs bija Ralfs Apsītis — 2:2. Jau tā saspringto spēli tās turpinājumā vēl nokaitētāku sāka darīt spēles galvenā tiesneša Raita Zamura pieņemtie lēmumi. 66. minūtē uz valmieriešu vārtiem tika nozīmēts apšaubāms 11 m soda sitiens, kuru vēlāk realizēja Aleksandrs Gospodarjovs — 2:3. Šī notikuma sakarā kļūdaini sarkano kartīti Kārlim Lācim parādīja Zamurs. Pēc brīža cilvēks ar svilpi mutē to pašu plāksteri izvilka arī notikumu nokaitētā Raimonda Brēžas priekšā.

KĀRLIS LĀCIS cīņā ar Jēkabpils spēlētāju pērnās sezonas pēdējā spēlē.