26. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Ķengurs Valmieras ielās

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Ķengurs Valmieras ielās

Līdz ar septembri un skolas sākumu pilsētas ielas kļūst pilnākas gan ar gājējiem, gan autobraucējiem. Steidzamies darbos un uz skolām, pēcpusdienās vecāki ved bērnus uz pulciņiem un ne tikai.

Rūpju it kā diezgan, bet tad vēl ir vietējais ķengurs, kas lēkā pa ielām. Viņš nemanāmi manevrē starp mājām un pagalmiem, pavisam negaidīti lec pāri ielai. Šīs vīrietis cepurītē, pelēkā T-kreklā un šortos gluži kā stirna šķērso ielas braucamo daļu. Var tikai iedomāties, cik daudziem autovadītājiem viņš radījis izbīli un vai kādam šis ķengurs nav uzlecis uz mašīnas.

Tīri neomulīgi ir būt blakus un novērot, kā pēcpusdienā, kad mašīnu plūsma uz Rīgas ielas ir intensīva, šis kungs izdomā šķērsot ielu tikai sev raksturīgā veidā, piemēram, vakar viņš K. Baumaņa ielā izlēca priekšā kādam mācību auto. Viņš neizmanto gājēju pārejas, bet skrien pāri, kur pagadās, kur iedomājas.

Varam vien prātuļot par viņa motivāciju šādi rīkoties – vai viņš meklē asas izjūtas, vai tā ir kāda garīga saslimšana, tomēr – kas pasargās braucēju? Jā, varētu domāt, ka autovadītāja pienākums ir fokusēties uz ceļu, jo pāri var skriet jebkur un jebkas – kaķis, suns vai pat bērns. Varbūt šis cilvēks ar savu pārgalvību valmieriešiem izdara pakalpojumu, jo jāapzinās, ka viņš ir ielās, tāpēc jābūt divtik uzmanīgiem uz ceļa, jābūt gataviem ļaunākajam scenārijam.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
21. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri