18. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Doloresa, Aleksandrs

Kaufmanis gūst 23 punktus “BK Valmiera” zaudējumā Zviedrijā

Reģistrēties, lai varētu balsot

Piektdien, 10. decembrī Baltijas Basketbola līgas spēlē Zviedrijā “BK Valmiera” ar 53:63 piekāpās Norčepingas “Dolphins”. Valmieriešiem ar 23 punktiem izcēlās turnīra rezultatīvākais spēlētājs Jānis Kaufmanis.

Spēles sākums abām komandā bija bikls, pārmijās četrās minūtēs abām gūstot pa trīs punktiem. Pirmās ceturtdaļas vidū zviedri veica nelielu izrāvienu, kas “BK Valmiera” pirmās desmit minūtes lika noslēgt iedzinējos ar 7:12. Otrās ceturtdaļas sākumā Māris Ziediņš ar precīzu trejāci izlīdzināja rezultātu, tomēr vadību valmieriešiem pārņemt neizdevās. Pirmā puslaika noslēdzošajā minūtē Raimonds Gabrāns samazināja rezultātu līdz minimumam, bet līdz ar puslaika beigu signālu Edgars Jeromānovs realizēja sarežģītu metienu, palielinot “BK Valmiera” deficītu līdz 26:29.
Otro puslaiku sekmīgāk iesāka “Dolphins”, četru minūšu laikā palielinot rezultāta starpību līdz deviņiem punktiem.  Valmieriešu pakaļdzīšanos uzņēmās Kaufmanis, savā komandā gūstot septiņus punktus pēc kārtas un sadeldējot starpību līdz -4, tomēr trešo ceturksni veiksmīgāk noslēdza mājinieki. Pirms izšķirošā ceturkšņa “BK Valmiera” atradās iedzinējos ar 40:47. Ceturto ceturtdaļu veiksmīgi atkal iesāka mājinieki, izvirzoties vadībā ar 11 punktiem. Ceturtdaļas otrajā pusē ar Ziediņa un Kaufmaņa realizētajiem trejačiem izdevās samazināt starpību līdz sešiem punktiem, tomēr tuvāk piekļūt valmieriešiem neizdevās un nācās piedzīvot zaudējumu ar 53:63.
Līdz ar to “BK Valmiera” bilance Baltijas Basketbola līgā ir četras uzvaras un četri zaudējumi, kas dod trešo vietu A grupā.
“BK Valmiera” - “Dolphins” 53:63 (7:12, 19:17, 14:18, 13:16)
“BK Valmiera”: Kaufmanis 23, Ziediņš 10 (6ab), Žvīgurs 8, Saulītis 4 (8ab), Gabrāns 2 (9rp), Cipruss 2, Amoliņš 2, Elksnis 2.
“Dolphins”: Brauns 18, Kjelboms 15 (13ab), Jeromanovs 10, Tomanečs 9, Hemptons 6, Kadrispahičs 3, Sladoje 2.
Nākamo spēli “BK Valmiera” aizvadīs svētdien, kad Latvijas Basketbola līgā izbraukumā spēlēs ar LMT Basketbola Akadēmiju.