18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Karstā ūdens aukstā duša

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Karstā ūdens aukstā duša

Jaunā Valmieras dome ķērusies pie darba, kā pirmo dāvanu uzticamajiem vēlētājiem pasniedzot siltumenerģijas un karstā ūdens tarifu pieaugumu par vismaz 26,6%, kas vissāpīgāk, protams, skars maznodrošinātos un pensionārus, kuri, pirms izdot, pirkstos apgroza katru eirocentu, domājot, vai pēc rēķinu nomaksas vēl kas atliks maizītei, kartupeļiem, zālēm un svētdienās zupiņai no vistu mugurām.

Skaidrs, ka iepriekšējā sasaukuma deputāti par šo tarifu celšanu lieliski zināja, taču atkārtotas ievēlēšanas vārdā klusēja kā sarkanie partizāni, kaut ko neskaidri murmulējot par saviem nopelniem šķeldas katlumājas tapšanā un lielāku uzticēšanos vietējam kurināmajam.
Tagad iedzīvotāji tiek mierināti, ka pašvaldība jau strādā, meklējot iespēju radīt pilsētā vēl kādu alternatīvu jaudīgu siltuma ražotāju, lai varbūt kaut nedaudz samazinātu apkures tarifu. Taču mani personīgi šie apgalvojumi nepārliecina — kas kavēja to darīt jau agrāk, kad kļuva zināmi Valmieras enerģijas siltuma ražošanas biznesa plāni, taču šādi atrunāties tomēr ir krietni patīkamāk nekā godīgi atzīties tautai, ka kārtējo reizi pietrūcis stratēģiska nākotnes redzējuma.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Jūlijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri