26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Karsta spēle karstās smiltīs

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pilnā sparā jau rit pludmales volejbola sezona, arī Valmierā Daliņu pludmalē jau izspēlēts Valmiera Beach devītās sezonas pirmais posms. Šīs nedēļās nogalē — svētdien volejbolisti sacentīsies jau 2. posma ietvaros.

Karsta spēle karstās smiltīs

Atklāšanas posmā sacensības pulcēja 32 komandas, kas maijā sakarsētajās Daliņu pludmales smiltīs sīvi cīnījās par godalgotajām vietām. Vīriešu konkurencē nepārspēts palika Jirgensonu duets — Mārcis un Jānis jeb komanda JJMJ, aiz sevis atstājot Tomu Dandenu ar Gintu Švecu (Dandens/Švecs) un Jorenu Janišoni ar Jēkabu Treiju (Concombres). Savukārt sieviešu konkurencē finālā uzvaras laurus plūca Simona Rozīte un Alise Pastare (Simona/Alise), kuras pārspēja Lienes Krastiņas un Nellijas Tinusas duetu (Liene/Nellija). Trešajā vietā ierindojās Sallija Arhipova ar Ilonu Cehanoviču (Sallija/Ilona).

Šosezon Valmiera Beach norisināsies četros posmos, bet 2018. gada čempionu noteiks, vērtējot trīs labākos posmus. Katra posma labāko trijnieks tiks apbalvots ar atbalstītāju balvām, kausiem un medaļām. Čempionātā aicināti piedalīties visi sporta entuziasti bez vecuma un meistarības ierobežojuma. Pieteikties uz sacensībām elektroniski var vssk.lv mājaslapā, aizpildot pieteikuma formu. Turnīra organizatori Vidzemes Studentu Sporta klubs sacensību izspēles formātu vienmēr pielāgo dalībnieku skaitam un meistarības līmenim, lai visiem būtu pietiekams spēļu skaits un līdzvērtīgi mači ar tuvākajiem konkurentiem.

Trešais un noslēdzošais ceturtais posms norisināsies attiecīgi 30. jūnijā un 14. jūlijā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri