20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Kam būs lemts kļūt par zvaigzni

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdienas pēcpusdienā Valmieras Kultūras centrā pulcējās jaunieši, lai izmēģinātu laimi visā pasaulē populārā talantu šova X-faktors pirmās kārtas atlasē, kuru vērtēja producents Guntars Gulbiņš, producente Ilze Ūdre, muzikālā producente Maija Sējāne un moderators Markus Riva.

Kam būs lemts kļūt par zvaigzni

Pirmā žūrijas priekšā stājās meitene, kas ikdienā strādā par pārdevēju, savulaik mācījusies spēlēt flautu, jo kora klasē nav bijis vietas, bet tagad mājās, kad neviens nedzird, dzied viena pati ģitāras pavadījumā. Viņa pēc panākumiem vietējā konkursā Meklējam solisti, draugu pamudināta, uz Valmieru bija mērojusi ceļu cauri visai Latvijai no Rojas, jo uz Liepājas atlasi nav varējusi ierasties dēļ aizņemtības darbā. Tomēr viņa nebija pati tālākā konkursa dalībniece — kāda cita meitene, divu bērnu māmiņa, kas strādā skaistumkopšanas biznesā, lai startētu atlasē, bija atlidojusi no Īrijas, kur kopš vidusskolas beigšanas dzīvo jau 10 gadus. Vēl bija dalībnieces no Alojas, Smiltenes, Jelgavas, Priekuļiem, kuras priekšnesumam bija izvēlējušās galvenokārt liriskas melodijas, kā arī valmierietes — košā Doma kora skolas absolvente Sabīne Petrusēviča, kam pa studiju laiku dziedāšanā bijis četru gadu pārtraukums, un Elza Ozola no Pārgaujas ģimnāzijas, kas žūriju pārsteidza ar šlāgerparodiju, kura tandēmā ar draudzeni tapusi 15 minūšu laikā, lai iekarotu šlāgeraptauju topu virsotnes. No nedaudzajiem puišiem pirmais uzstājās deviņpadsmitgadīgais Rīgas komerctehnikuma audzēknis Lauris Neilands ar populārām Eda Šīrana un Laura Reinika dziesmām.

PIRMS ATLASES. X-faktora žūrijas komisija Guntars Gulbiņš (no kreisās), Markus Riva, Maija Sējāne un Ilze Ūdre kopā ar šī talantu šova iepriekšējās sezonas uzvarētāju Arturu Gruzdiņu. skaties.lv foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri