20. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Kad vieglāk nedarīt...

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piemēram, Polijā dzīvo pēc principa neražo papīrus, ražo produktus; kad esi attīstījies un izaudzis lielāks, tikai tad sāk uz tevi skatīties citādāk. Bet mums tie papīri reizumis vienkārši dzen izmisumā, un tad liekas, ka vienīgais, ko te Latvijā protam, ir iesaistīties Eiropas projektos, bet bez tiem mēs vairs neko nevaram. Esam paraduši meklēt un rakstīt projektus, lai uztaisītu parkā parastu soliņu. Iznāk, ka tikai tas, kurš cep papīrus, kaut ko var, bet tam, kas to nedara, jābrauc sēnes lasīt, jo citu variantu vienkārši nav.

Ceļot jauno kūti, runājāmies ar būvuzraugu — viņš bija sācis savu biznesu, ražojis flīzes, taču sapratis, ka ar uzņēmējdarbību Latvijā nodarboties ir tik sarežģīti, tik mokoši, ka atmetis tam visam ar roku — mierīgāk strādāt par būvuzraugu. Tepat blakus viens zemnieks nopirka privāto busu, vadāja cilvēkus. Nupat kopā braucām uz kādu pasākumu, un viņš atklāja, ka aizgājis strādāt pašvaldībā un vairs ne par ko neesot jāuztraucas, saņemot savu algu, kad vajag, buss tiekot remontēts, un vairs ne par ko galva nesāpot. Kamēr skaitījies uzņēmējs, par visu pašam bijusi galva jālauza, tagad vienā dieva mierā valsts nauda tiek tērēta.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Janvāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Iedzīvotājs

Ja paskatās, ko visu tie paši poļi ir izdarījuši par ES naudu , tad liekas, ka mēs to tomēr izmantojam stipri vien mazāk. Un par viena otra ES projekta izmantošanas jēgu pie mums (parka soliņi) jau ir cits stāsts.

Par to jārunā vēl skaļāk!

Paldies tiltgaļu saimniekiem par drosmi publiski pateikt, cik grūti laukos tagad saimniekot. Par tām muļķībām un papīra kalniem, kas tagad tiek prasītas arī no zemnieka, kurš gan prot zemi art un kartupeļus audzēt, net ne papīra blāķus aprakstīt, arī citiem ir jārunā, pat jābrēc vēl skaļāk, lai sabierdrības vairums beidzot sāktu apjēgt, cik milzīga vien aprakstītu appīri ražojoša ierēdņu armija sēž uz kakla reālajiem produktu ražotājiem. Kad sākam gatavoties kārtējām Saeimas vēlēšanām, ir jāsāk saprast un atgādināt, ka vairs ne par ko nedrīkstam laist pie teikšanas līdzšinājos šo muļķību atbalstītājus, kas tās iebalso pat likumos. Sliktākais, ka ZZS (saukti par dīvāna zemniekiem) ir šo citu partiju kopš "Latvijas ceļa" laikiem aizskākto muļķību, reālo saimniekošanu bremzējošo prasību cītīgi turpinātāji.
Kamēr Saeimā pie teikšanas beidzot netiks reāli saimniekot protošie, bet būs vien ekonomikas teorētiķi un papīru ražotāji, nekas labs nav gaidāms!

Gatis

Kārtējais gaudotāju gabals cik vis zin te slikti.... Bet labi, ka to mākošo, varošo un ražojošo ir gana daudz, tik žēl, ka tiem laika nepietiek šo savu pozitīvo pieredzi padalīties arī šeit.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri