20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Kā šogad remontēsim un pārbūvēsim

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šogad Valmierā plānoti apjomīgi ielu infrastruktūras pārbūves darbi. Tiem noslēdzoties, tiks uzlabota ielu kvalitāte, kā arī satiksmes drošība. Plānoto darbu grafiks paredz darbus veikt secīgi.

Kā šogad remontēsim un pārbūvēsim

Aprīļa vidū tiks atsākta Ķieģeļu ielas būvniecība, bet aprīļa beigās — Vadu ielas pārbūve, kā arī uzsākta automašīnu stāvlaukuma paplašināšana Beātes ielā 42 pie pirmsskolas izglītības iestādes «Buratino».

Maija otrajā nedēļā paredzēts sākt Upes ielas, kā arī Lilijas un Kārļa ielu pārbūvi. Upes ielu pārbūvēs posmā gar Vienības laukumu — no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai, Kārļa ielu —  posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielu — posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai.

Maija vidū sāksies Ausekļa ielas (posmā no Rīgas līdz Straupes ielai) un Andreja Upīša ielas (posmā no Beātes līdz Rubenes ielai) pārbūve.

Savukārt jūnijā plānota arī divu stāvlaukumu izbūve un ielas brauktuves pārbūve Georga Apiņa ielas sākumposmā pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra, kā arī Mālu ielas posma no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai pārbūve.

Šogad plānota arī plaša apmēra grantēto ielu divkārtu apstrāde ar šķembām un bitumena emulsiju. Lai darbi ritētu iespējami secīgi un raiti, kā arī ņemot vērā nepieciešamos darbus pazemes komunikāciju sakārtošanā, ielu apstrāde sadalīta trīs daļās. Maijā un jūnijā paredzēts veikt Bērzu, Rūjas, Kazarmju un Podnieku ielas, kā arī Ūdens ielas posma no Zaķu līdz Brenguļu ielai apstrādi. Jūlijā notiks Krāsotāju, Šķūņu, Mazās Šķūņu, Jaunās un Pīlādžu ielas apstrāde, kā arī Sporta iela posmā no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai un no Matīšu šosejas līdz Jāņparka ielai apstrāde. Savukārt augustā plānota Sila, Rūjienas, Kocēnu, Salnu, Mednieku un Sloku ielas apstrāde. Pirms cietā seguma ieklāšanas ielām tiks sakārtotas  apakšzemes komunikācijas un akas, tādēļ ielām, kuras ietilpst divkārtu apstrādes pirmajā daļā, rakšanas darbus plānots uzsākt aprīļa beigās. Tā kā pēc šiem darbiem vairākus gadus ielām būs rakšanas aizliegums, namīpašnieki aicina vērsties SIA «Valmieras ūdens» Klientu apkalpošanas daļā Rūpniecības ielā 50 vai zvanot pa tālruni 64226001, 28233110, lai uzsāktu maģistrālā ūdensvada un/vai kanalizācijas pievienojuma izveidi.

Šovasar paredzēts sākt arī Rietumu industriālās maģistrāles būvniecību, savienojot Valmieras rietumu daļas industriālās teritorijas ar pilsētas apvedceļu, kā arī nomainīt  asfaltbetona seguma virskārtu Kārļa Baumaņa ielai posmā no Rīgas ielas līdz Diakonāta ielai un Alvila Freimaņa ielas autobusu apgriešanās laukumam pie Vidzemes slimnīcas.

SIA «Valmieras ūdens» plāno apakšzemes komunikāciju izbūvi atsevišķās ielās — Beātes (posmā starp Purva un Jāņa Enkmaņa ielu) un Jāņa Enkmaņa, Burtnieku, Ūdens ielā pie Pauku ielas un Pauku ielā, kā arī Ziedu gravā.

Ielu pārbūves laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai satiksmes organizēšanas informācijai un izliktajām ceļa zīmēm.

Kā ik gadu, arī šopavasar pēc 7. maija pilsētas asfaltētajām ielām notiks plānotais bedrīšu remonts. Taču ielām, kurām šogad paredzēta pārbūve, ikgadējie remonta darbi nenotiks.

Liela daļa ielu remontdarbu ir iespējama atbilstošos laikapstākļos, kā arī jārēķinās ar iepriekš neparedzēti sarežģījumi būvdarbu laikā. Tāpēc iespējamas nelielas novirzes no plānotā grafika.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Sila ielas remonts

Kāpēc nav ieplānota uz Sila ielas gājēju ietve vienā pusē. Ielu izmanto ne tikai transportlīdzekļi ,bet arī daudz skolnieku iet uz skolu ,kā arī bērnus vecāki ved uz bērnudārzu.Pilsētas nomalēs ir jaunas ietves,bet pašā pilsētā ,kur tas nepieciešams ,neuzskata par vajadzību .

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri