22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Kā «Liepkalnu» saime nosvinēja savus 25 darba gadus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītās nedēļas nogalē Rūjienā — pilsētā, kur 1992. gadā atjaunotā zemnieku saimniecība «Liepkalni» savu darbību lauksaimnieciskajā ražošanā uzsāka ar graudkopību, kas jau pēc gada kļuva par pamatu uzņēmējdarbībai — maizes cepšanai, skaistos darba svētkos pulcējās SIA «Liepkalni». 1993. gadā jaunajā maiznīcā Rūjienā, Rīgas ielā 63, «Liepkalnu» saimnieks DAGNIS ČĀKURS darbu deva pieciem darbiniekiem, bet pašlaik visā Latvijā un Igaunijā pircēju popularitāti ieguvušais uzņēmums ir darba vieta 300 strādājošajiem.

Kā «Liepkalnu» saime nosvinēja savus 25 darba gadus

25 gados ieguldīts daudz vērtīga un paliekoša SIA «Liepkalni» modernizācijā un attīstībā atbilstoši pārtikas ražošanas augstajiem standartiem —  paplašināti esošie un apgūti jauni tirgi, dažādots produktu piedāvājuma klāsts, uzceltas jaunas, modernas ceptuves. Arvien pieaugot pieprasījumam pēc «Liepkalnos» ceptās produkcijas, to tagad cep jau  sešās ceptuvēs: Vidzemes reģionā Rūjienā divās vietās, Valmierā divās vietās, Pļaviņu novada Klintaines pagasta «Liepsalās», Rīgā, t/c A7 (Rīgas – Bauskas šosejas malā) un vienā ceptuvē Igaunijā, pie Pērnavas. Katrai no šīm ceptuvēm ir sava specializācija un savs darba raksturs, kas vislabāk un radošāk izpaužas produktos, un līdz ar to veidojas daudzveidīgs un bagātīgs kopējā sortimenta klāsts.

Reģionālo ceptuvju veidošanas politikas pamatā joprojām ir uzstādījums: būt tuvāk pircējam ar svaigu, tikko ceptu maizi. Pašlaik «Liepkalnu» sortimentā ir 52 dažādu veidu un fasējuma maizes, 45 veidu cepumi, 13 veidu tortes un 12 veidu kliņģeri. Uzņēmuma zīmola koncepcijas pamatā ir «Liepkalnu» stāsts par latviskās maizes cepšanas rituāliem, unikālo ģimenes auru un darba tikumu.  «Liepkalnu» maizi var nogaršot visā Latvijā un arī Igaunijā. «Liepkalnu» saimē pašlaik  darbojas  300 darbinieki. Uzņēmumam ir savs karogs un sava himna.

Laikraksta «Liesma» lasītājiem piedāvājam nelielu ieskatu «Liepkalnu» darba svētkos jaunajā Rūjienas estrādē un kultūras namā.

KOPĀ — SPĒKS! «Liepkalnu» strādājošie, viņu otrās pusītes, sadarbības partneri un sveicēji. Aigara Lapiņa foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri