19. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija

Kā atjaunot zaudētos resursus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītās nedēļas nogalē sarunu festivāls LAMPA pulcēja dažādu jomu pārstāvjus, lai viņi dalītos savā pieredzē. Digital freedom festival (tulk. Digitālās brīvības festivāla) teltī norisinājās diskusija «Uzlauz sevi — palielini savu spēju kapacitāti», kur dažādi runātāji meklēja atbildes uz jautājumiem, kā nodzīvot līdz 120 gadiem un ilgāk un kā palielināt savas darba spējas. Viena no runātājiem bija KRISTIĀNA KALNIŅA, kas ir Rīgas DJ skolas dibinātāja un vadītāja. Viņa dalījas ar savu zāļu skapīti, kas viņai palīdz atjaunot iztērētos resursus.

Kā atjaunot zaudētos resursus

Enerģiskā sieviete bija paņēmusi līdzi savu uztura bagātinātāju kolekciju, ko pati lieto ikdienā. «Mūsu dzīves temps ir tik ātrs, ka vecuma posmā starp 20 un 30 gadiem mēs iztērējam visus tos resursus, ko esam ieguvuši, būdami mātes miesās. Mēs vienkārši raujam dzīvi uz pilnu klapi un izbaudām to, un nedomājam, ka tērējam kaut kādu resursu,» tā Kristiāna Kalniņa. Viņa uzsver, ka agrāk vai vēlāk atkarībā no mūsu dzīves tempa enerģijas nepietiek visam, ko gribam īstenot — mācības neizdodas apvienot ar darbu vai citiem projektiem.

«Vienā brīdī rodas stress, ka visa ir par daudz. Tas savukārt noved pie izdegšanas — neko negribas, un sākas depresija. Sākam prokrastinēt — negribam darīt vajadzīgās lietas,  vieglāk ir mazgāt traukus,» dalās DJ skolas dibinātāja un vadītāja. Viņas galvenais mērķis ir atjaunot iztērētos resursus, lai atkal justos kā jaunībā — savos divdesmit gados, tāpēc ikdienā papildus uzturam viņa lieto dažādas tabletes. Pirms un pēc preparātu lietošanas Kristiāna Kalniņa veica asins analīzes, lai novērtētu tablešu iedarbību. Viņa atzīst, ka analīzes ir uzlabojušās pēc mēneša kursa, un ir ieplānojusi veikt tās atkārtoti. Šeit ieskats viņas zaļu skapītī.

APGAISMO KLAUSĪTĀJUS. Rīgas DJ skolas dibinātāja un vadītāja Kristiāna Kalniņa sarunu festivālā LAMPA dalās ar savu zāļu skapīti, ko lieto ikdienā spēju paaugstināšanai.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri