17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Kā aizsargāt savu naudu?

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ik pa laikam notiek dažādi pārkāpumi, kas atgādina par to, cik svarīgi ir veikt pasākumus, lai aizsargātu jūsu identitāti un naudu. Tas gan nenozīmē, ka jums netiek sniegtas dažādas iespējas, kā to izdarīt.

Kā aizsargāt savu naudu?

Vienmēr ir pieejams 1000 eiro izdevums, kas ļauj īstenot dažādus plānus vai izvairīties no papildus problēmām, kad nav pieejamas nepieciešamās finanses. Visu nepieciešamo informāciju ir iespējams vienkārši atrast, kad vien tas ir nepieciešams, līdz ar to nevajadzētu uztraukties par to, ka nepastāv iespējas tad, ja finanses nav tik viegli pieejamas kā vajadzētu.

Bet vispirms, šeit ir darbību saraksts, ko varat veikt, lai pārliecinātos, ka jūsu nauda ir aizsargāta.

 

Kā aizsargāt savu naudu (pat no savas bankas)?

Realitāte ir, ka viltīgi cilvēki ir visur, un diemžēl visur ir bankas. Tas nozīmē, ka, jums ir jāpārvalda ikviens jūsu finanšu dzīves aspekts, jo tam ir būtiska nozīme, lai aizsargātu jūsu kontus un visu tajos. Un drauds ir ne tikai viltīgi cilvēki, bet gan bankas, gan citas finanšu iestādes pastāvīgi pieļauj kļūdas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sistēmas rezultāts vai vienkārša cilvēka kļūda, tas var radīt lielas finansiālas grūtības jums to pat neredzot. Jūs nekad nevarat būt pārāk piesardzīgs saistībā ar jūsu naudu un jūsu iztiku!

Pārbaudiet savus kontus katru dienu

Tas var šķist pārlieku daudz, bet tas nav - it īpaši, ja skatāmies uz krāpšanu, kas saistīta ar debetkarti un/vai norēķinu kontu. Protams, tas nav labi, ja jums rodas problēmas ar savu kredītkarti, bet kredītkartes konta gadījumā tā tehniski nav jūsu nauda. Bet, izmantojot debetkarti, kontu, krājkontu vai citu finanšu kontu, kurā ir jūsu personīgā nauda un uzkrājumi, jūs vēlaties veikt visus piesardzības pasākumus, lai aizsargātu šo naudu! Jo, ja šī nauda tiek iznīcināta, tas varētu būt zudusi uz visiem laikiem. Tas izklausās briesmīgi, taču svarīgi ir veikt pasākumus, lai aizsargātu sevi. Jūsu kontu uzraudzība ikdienā ne tikai ļaus jums vienmēr labi pārzināt, kas notiek ar jūsu naudu, bet arī palīdzēs nekavējoties novērot iespējamu krāpniecisku darbību. Un, ja jūs kādreiz redzat kaut ko, kas izskatās aizdomīgs, nekavējoties sazinieties ar banku un uzziniet, kādi soļi jums ir jāveic, lai labotu zaudējumus.

Pārziniet savu aizsardzību

Debetkartes un kredītkartes saskaņā ar likumu tiek pakļautas ļoti atšķirīgai aizsardzībai. Ja ir nozagts jūsu kredītkartes numurs, nevis fiziskā karte, saskaņā ar vietējo likumu, piemēram, Amerikā ar to var iepazīties caur Federālā patērētāju aizsardzības biroju, jūs neesat atbildīgs par nesankcionētu maksu. Ja faktiskā karte ir nozagta, jūs esat atbildīgs par ne vairāk kā noteiktu summu no atļautās maksas (Amerikā lielākajai daļai karšu tas tie ir 50 dolāri (43 eiro) - ja vien par to ziņojat savam kartes izsniedzējam. Daži izsniedzēji pat neliks jums maksāt nekādu naudu.

Tāpat ir vērts apskatīties uz citām iespējām, ko sniedz dažādas institūcijas. To starpā ir arī izdevīgs patēriņa kredīts. Tas ir tāds kredīts, kas atbilst jūsu nepieciešamībai un interesēm. Protams, šāds kredīts nebūs pats labākais katram, taču ir vērts apskatīties tā sniegtos piedāvājumus, jo jūs varat būt tiesīgs pateikties par izdevīgiem nosacījumiem. Aktuālākā informācija ļauj viegli sekot līdzi dažādiem piedāvājumiem un aktuālākajiem nosacījumiem.

Ar pareizu pieeju drošībai un iesējām, ir iespējams nodrošināt savas finanses īstermiņa vai ilgtermiņa mērķiem.

Apmaksāta publikācija

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri