"Jūrmala" nav pa zobam

3.Novembris, 2017

Trešdienas OlyBet LBL čempionāta spēli Valmierā, kurā tikās turnīra pastarīte Valmiera/ORDO ar vienu no šīs sezonas lielā četrinieka komandām Jūrmalu, varētu raksturot īsi — puikas spēlēja pret večiem, profesionāliem basketbolistiem jau stabilos brieduma gados. Un rezultāts ir adekvāts šādam spēku samēram. Jau otro reizi šosezon savstarpējos mačos pārliecinoši vinnēja jūrmalnieki.

APSTĀDINĀTS. Pērn Jūrmalā spēlējušo Viktoru Iļjinu zem groza apstādinājuši Edgars Jeromanovs (nr. 9) un Mārcis Saulītis (nr. 35). Edgara Vaivada foto

Valmiera/ORDO — Jūrmala 56:94 (15:22, 10:21, 20:25, 11:26)Kaut kāda intriga mačā bija līdz 6. minūtei, kad ar Kaufmaņa trejaci un Adiņa sodiņu izdevās no 11:15 panākt neizšķirtu. Tūlīt divus uzbrukumus pēc kārtas gaisā uzlaida Adiņš, no viņa neatpalika arī pārējie, mokoties ar viesu ciešo aizsardzību. Jūrmalnieki praktiski visās divcīņās bija fiziski spēcīgāki, sportiski niknāki un labā nozīmē bezkaunīgāki, šādu agresīvu stilu atbalstīja arī tiesneši laukumā, un tas jau ātri visu nolika pa vietām. Jau drīz viesi sasniedza 10 punktu pārsvaru, bet mājiniekiem pirmoreiz mačā klibodams malā nogāja Adiņš. Puslaikā ciemiņu pārsvars nenoliedzams — 43:25. Trešo ceturtdaļu mājinieki aizvadīja rezultatīvi, vienubrīd pēc kārtas divus trejačus realizēja Kaufmanis un aktīvais Vīksne, taču rezultāts jau bija 35:37.