21. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Jo man ir mocīt’s baigi foršs!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vispār jau Rūcamlapa diez vai šodien kādu īstenu motociklu fanu pārsteigs — cik tad sen, kad Valmiera visu sestdienu no vietas rūca visos galos, uzņemot simtiem ādās tērptu vīru un sievu, puišu un meiteņu, kuri — pa vienam vai divatā — bija te atripojuši uz motorizētiem diviem, daži arī uz trim ratiem.

Jo man ir mocīt’s baigi foršs!

Motociklu sezona nupat pavērusies vaļā ne pa jokam! Un tieši tāpēc mums, visiem pārējiem, jābūt ļoti uzmanīgiem satiksmē. Jo ne visi motociklisti tā rātni čakstina, lepni kājas uz savu mocīšu kāpšļiem izpletuši, uz lēnīgajiem čoperiem... Joprojām uz šosejas un ne tikai parādās arī pa kādam orgānu donoram, kurš ignorē Ceļu satiksmes noteikumus vismaz no trešā stāva un ir pilnīgs pofigists attiecībā uz savu kailo dzīvību un arī tiem, kuri varētu trāpīties viņa šosejas baikam ceļā.

Šoreiz, sadarbojoties ar populāro portālu iAuto.lv, daži vārdi par šobrīd pasaulē visdārgāko motociklu — pārbūvētu moto būves ikonu Harley – Davidson, kas tagad tiek cenā vērtēts uz pusotru miljonu eiro! Šo sirdsdarbiņu paveikuši Šveices kompānijas Bunderbike meistari ar zelta rokām.

ORIĢINĀLS. Motocikls Harley – Davidson Softail Slim S. Foto no squir.com

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri