21. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Monvīds, Egita, Emīls

Jebkura ciemos braukšana — ieguvums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras Viestura vidusskolas skolotāji brīvlaiku izmantoja lietderīgi, apmeklējot dažādus kursus, audzināšanas darba un interešu izglītības konferenci «Audzināšanas mērķis —  krietns cilvēks», kā arī dodoties pieredzes apmaiņas braucienā uz Cēsu Valsts ģimnāziju un Cēsu 2. pamatskolu.

Jebkura ciemos braukšana — ieguvums

SKOLĒNU BRĪVDIENAS iepriecināja kā bērnus, tā viņu pedagogus. Viestura vidusskolas skolotāji izmantoja iespēju ne tikai apmeklēt kursus un konferences, bet arī iepazīties ar kolēģu pieredzi. Attēlā: Cēsu 2. pamatskolā.

Cēsu kolēģi bija ļoti gatavojušies, un mūsu uzņemšana skolās bija labi pārdomāta. Cēsnieki dalījās savā pieredzē, bet mēs guvām daudz jaunu atziņu un ideju. Šoreiz akcentējām audzināšanas darba nianses, kopīgi diskutējot par audzināšanas darba vadlīnijām un mērķiem, to realizēšanu. Katrs braucienā ko guva, bet daži ar nostalģiju atcerējās skolas gaitas tieši šajās skolās. Mūsu 2. klases audzinātāja Anda Dubulte: «Kā skolēni priecājas par ekskursiju dienām, jo nenotiek stundas, nav jāsēž solos, tā arī skolotāji ir laimīgi, ja kādu reizi tiek laukā no skolas sienām. Tāds mums bija 25. oktobris.»
Cēsu Valsts ģimnāzijā daudz labu ideju guvām stāstījumā par audzināšanas darba organizēšanu skolā. Varēsim izmantot savā darbā ar vecākiem.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. Novembris, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri