26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Jaunums pikapu saimē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ja paraugās uz Ženēvas starptautiskās auto izstādes eksponātiem, neviļus pārņem sajūta, ka viss pasaules autoparks jau aizvakar noelektrizēts par kādiem 80%... Elektromobilis elektromobilim galā, viens zaļāks par otru! Tikai neviens no smaidīgajiem kungiem nez kāpēc īpaši neraujas stāstīt par to, no kurienes un ar cik lielu zaļās dabas resursu patēriņu tiks iegūts katrs no elektromobiļa nobrauktajiem kilometriem. Tāpēc dārgo elektrisko rotaļlietu parāde Rūcamlapu interesē mazāk, vairāk skats krīt uz reāliem automobiļiem, kurus darbina tradicionālās degvielas – benzīns vai dīzelis.

Jaunums pikapu saimē

Pikaps nu reiz ir tāds automobilis, kas spēj racionāli sevī apvienot gan pasažieru, gan pietiekami lielas kravas pārvadāšanu. Kā smejies, kad pikaps tikko novannots, ar to var braukt kaut vai uz operu! Manuprāt, šim statusam varētu atbilst arī franču ražotāja Renault piedāvājums Alaskan ICE Edition. Savā ziņā ekskluzīvs pikaps, kas tiks ražots nelielā sērijā un kas šī gada rudenī vispirms nonāks Šveices tirgū. Jo daudzas lietas šim spēkratam ļoti īpašas, piemēram, modeļa dizainu izteiksmīgāku padara divu toņu – ledus balts ar melnu – virsbūve un speciālie ārējie akcenti sarkanā krāsā.

Ekskluzīvais divu toņu spēkrats piedāvā vairāk vietas mantu pārvadāšanai un aizsargā kravu transportēšanas laikā. Renault Alaskan ICE Edition ar 18 collu melniem vieglmetāla riteņu diskiem, spārnu aizsargiem, apvidus braucieniem piemērotām riepām, haizivs spuras antenu un daudz ko citu parāda, ka tam iespējami daudzi pielāgojumi. Modelim ir stilīga priekša un atlētiskas līnijas.

RENAULT ALASKAN ICE EDITION. Foto no Eurocom Worldwide

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri