18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Jaunieši iepazīst studentu dzīvi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai jauniešiem palīdzētu iepazīt dažādas studiju programmas, kā arī studentu dzīvi, no 15. līdz 22. martam Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās «Studenta anatomija».

Jaunieši iepazīst studentu dzīvi

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar viņus interesējošām studiju programmām un studiju procesu Vidzemes Augstskolā. Par studentu dzīvi augstskolā stāsta «krustvecāki» — izvēlētās studiju programmas studenti, kas kopā ar vidusskolēniem apmeklē lekcijas un iepazīst pasniedzējus, apskata kopmītnes, izrāda Valmieru un atbild uz visiem interesējošajiem jautājumiem par studentu dzīves ikdienu un studijām ViA.

Pasākuma ietvaros Vidzemes Augstskolā ierodas 33 vidusskolēni no dažādiem Latvijas nostūriem - Rīgas, Cēsīm, Ogres, Liepājas, Jēkabpils, Salaspils un arī Valmieras, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi no iekšienes.

Rasa Krūmiņa no Rīgas Angļu ģimnāzijas izvēlējās ēnot Agnesi - studiju programmas “Mediju studijas un žurnālistikas” 2. kursa studenti: “Izkāpjot no autobusa Rīga - Valmiera, mani pārņēma reizē sajūsma, uztraukums, bailes, zinātkāre un visādas citādas sajūtas. ViA foajē mani sagaidīja mana “krustmāte” - Agnese, kas parādīja skolu, izstāstīja par iespējām un studentu ikdienu. Kopā ar Agnesi arī apmeklēju “Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības” sēdi, kur varēja iepazīt citus studentus un studentu radošo un aktīvo darbību paralēli studijām. Tāpēc varu teikt, ka no “Studenta anatomijas” ieguvu ļoti daudz informācijas, kuru nevar izlasīt nedz bukletos, nedz izstādēs uzzināt. Superīga pieredze un esmu priecīga, ka saņēmos tik agri piecelties un atbraukt - nenožēloju! Iesaku ikvienam!”

Vidusskolēniem, kas vēlas piedalīties „ViA studentu anatomijā”, bet vel nav paspējuši reģistrēties dalībai, jāatver anatomija.va.lv, līdz 20. martam jāizvēlas sev tīkamais „krustvecāks”.

“ViA studenta anatomija” ir tradicionāls studiju vides iepazīšanas pasākums, kas aizsākās pirms 10 gadiem. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt vidusskolēnus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu Vidzemes Augstskolā. Pieredze rāda, ka ik gadu pēc dalības «Studenta anatomijā» daļa no jauniešiem arī uzsāk studijas Vidzemes Augstskolā.

STUDENTA ANATOMIJĀ. Jaunieši un viņu krustvecāki izzina Vidzemes Augstskolu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri