23. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Jaunieši gūst pieredzi par sociālo uzņēmējdarbību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Nedēļas sākumā viesu mājās «Gaujaspriedes» uzsākās «Erasmus+» programmas jauniešu pieredzes apmaiņa «Business For Impact». Dalībnieki gūt zināšanas ieradušies no vairākām valstīm – Moldovas, Rumānijas, Krievijas, Itālijas, Lielbritānijas un Latvijas. Nedēļas laikā viņi izstrādās biznesa plānus savām idejām, lai varētu attīstīt sociālo uzņēmējdarbību.

Jaunieši gūst pieredzi par sociālo uzņēmējdarbību

IZKUSTAS PIRMS NODARBĪBĀM, lai vēlāk gūtu zināšanas par motivāciju.  Uzmundrinošas aktivitātes noder, lai varētu labāk koncentrēties lekcijās. Alekseja Koziņeca foto

Nometnes organizatori ir jaunieši, kas darbojas Valmieras novada fondā – Jauniešu ideju laboratorijā. «Vienu dienu izdomājām, ka mums vajag uzrakstīt projektu. Gribējām sevi izaicināt, tāpēc meklējām iespējas, kā darīt kaut ko jaunu. Mēs esam veidojuši dažādas akcijas, bet nodomājām, ka varētu pakāpt soli augstāk un pamēģināt ko citu, tāpēc nolēmām sazināties ar jauniešiem no citām valstīm un rakstīt projektu,» stāsta viens no organizatoriem un projekta rakstītājiem Artūrs Elvis Pasītis. Idejas īstenošanā palīdzējuši arī brīvprātīgie, kas ieradušies no ārvalstīm — Lūcija, Maksis un Fēlikss. Meitenei no Čehijas ir zināšanas projektu rakstīšanā un īstenošanu, tāpēc jaunieši nolēmuši savu ideju iesūtīt Erasmus + programmai, kur arī guva atbalstu un nepieciešamo finansējumu, lai rīkotu jauniešu pieredzes apmaiņu Valmierā.

Nedēļas sākumā visi dalībnieki un komandu līderi ieradās viesu namā, kur viņi spēlēja dažādas iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes. Dalībnieki atzina, ka ieradušies, lai gūtu jaunas zināšanas un  draugus, kā arī uzlabotu savas angļu valodas prasmes. Lai veicinātu zināšanu apmaiņu un internacionālu pieredzi, komandas tiek jauktas, tādā veidā mudinot jauniešus mazāk komunicēt nevis savā dzimtajā valodā, bet gan angliski.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri