18. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Jaunieši gūst atbalstu idejas realizēšanai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Beverīnas novada jaunieši startēja Valmieras novada fonda un Jauniešu ideju laboratorijas organizētajā ideju konkursā un ieguva finansiālu atbalstu, lai īstenotu pasākumu bērniem un jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un parādītu visiem kendamas labās īpašības.

Jaunieši gūst atbalstu idejas realizēšanai

«Mēs mācāmies rakstīt projektus. Man un Rovildam no Trikātas patīk mētāt kendamu, un mums radās ideja sarīkot kendamas turnīru. Marika (Beverīnas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste) to dzirdēja un ieteica mums uzrakstīt projektu,» stāsta Kristaps Skujiņš no Mūrmuižas, kurš ir viens no idejas autoriem un aizrautīgs kendamas spēlētājs. Viņš ar to nodarbojas jau aptuveni pusgadu, un viņa īpašumā jau ir bijušas septiņas kendamas.

Viņu papildinot, Beverīnas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka pastāstīja: «Mēs piedalījāmies jauniešu apmācībās Valmierā par to, kā rakstīt projektus, lai mācītos piesaistīt finansējumu savu ideju realizēšanai. Sākotnējā jauniešu ideja bija organizēt kendamas apmācības un sacensības trīs dienu garumā. Tomēr, plānojot, izrunājot un iepazīstot organizatorisko pusi, nolēmām, ka pirmajā reizē sāksim ar mazāku pasākumu, kurā tiks uzaicināts kendamas aizsācējs Latvijā Ingus Rutulis. Jauniešu ideju laboratorijas konkurss, manuprāt, ir labs veids, kā startēt pirmajos projektos, jo to organizē, konsultē un vada paši jaunieši.»

DAĻA NO IDEJAS ĪSTENOTĀJIEM: Marika Daļecka (no kreisās), Alise Ieva Parfenkova, Alise Zariņa, Daiga Zariņa, Karīna Doņeca, Ksenija Kajaka. Priekšplānā Kristaps Skujiņš un Daniels Lāns.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
21. Maijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri