Jaunie valmierieši — Latvijas jauniešu čempioni airēšanas slalomā

- 18.Augusts, 2017

Aizvadītajā Latvijas jaunatnes čempionātā airēšanas slalomā, kas risinājās pašmāju trasē «Krāces» ar viesu sportistu līdzdalību no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, atzīstamus sniegumus demonstrēja mājinieki Valmieras Bērnu sporta skolas/Straume pārstāvji.

K-1 laivu klasē meitenēm 2. vieta U-14 grupā Elīnai Celmiņai, bet U-12 grupā 3. vieta Frančeskai Stannei. Zēnu konkurencē čempionu tituli un zelta medaļas Lauritam Egeland-Valtenbergam U-10 grupā un Bruno Emīlam Geidānam U-12 grupā. C-1 laivu klasē zēniem sudrabs Elvim Fiļipovam U-14 grupā.

Komandu braucienā 3xK-1v laivu klasē mūsu līderis Elvis Fiļipovs kopā ar baldonieti Edgaru Grāvīti un liepājnieku Ivo Kurvinu izcīnīja zelta medaļu, revanšējoties par piedzīvoto neveiksmi individuālajās sacensībās. Gados jaunākā sporta skolas komanda Robijs Lucavs, Bruno Emīls Geidāns, Laurits Egeland-Valtenbergs ar ievērības cienīgu braucienu piecpadsmit  komandu konkurencē ierindojās sestajā vietā. 3xK-1s laivu klasē Elīna Celmiņa komandā ar lietuvieti Dominiku Abramavičiūti un baldonieti Emīliju Petuhovu izcīnīja bronzas medaļu.

Galvenās sacensības aizvadītas, bet mācību treniņu darbs turpinās, lai sagatavotos rudens sacensību ciklam. Laipni aicināti mūsu pulkā jauni dalībnieki no 10 gadu vecuma, kas vēlas nodarboties ar šo nedaudz ekstrēmo un atraktīvo sporta veidu.