Jaunais gads sākts ar uzvaru BBL

6.Janvāris, 2017

Nesen, 17. decembrī, pieveikuši ogrēniešus savā laukumā Olybet LBL čempionātā, valmierieši VOC Jauno gadu pirmdien sāka ar to pašu pretinieku, tikai šoreiz Triobet BBL turnīra priekšsacīkšu B grupas sacensībās. Viesus spārnoja Latvijas ieskaitē 2016. gada pēdējā mačā izcīnītā uzvara Ogrē pār valsts vicečempioniem VEF Rīga, savukārt mājiniekiem uzvara dotu iespēju vēl vairāk pietuvoties līderpozīcijām grupā.

Valmiera/ORDOOgre/Kumho Tyre 86:76 (19:17, 19:10, 26:21, 22:28)

Faktiski šajā spēlē Uvis Helmanis izmantoja vien 7 no 9 pieteiktajiem (Mičels joprojām dokumentu gaidībās) spēlētājiem, pāris epizodēs izmantojot arī Kārli un Mālmani.

Mūsējie iesāk braši! Jau 7. minūtē ar trim trejačiem (Laksa, Pits, Jonāts)  panākts 7 punktu pārsvars (13:6), vēl pēc brīža laukumā uz maiņu nākušais Kaufmanis liek ņemt viesiem minūti — 17:6 un plus 11! Apspriede ogrēniešiem nāk par labu, jo līdz pirmajam pārtraukumam viņi veic izrāvienu 11:2, no valmieriešu pārsvara atstājot vien 2 punktus — 19:17.

Otro ceturtdaļu mājinieki iesāk ar 7:0, vien 14. minūtē pēc Antropa 2/2 viesi pietuvojas 4 punktu attālumā — 29:25. Tad vēl viens mūsējo izrāviens, un pēc 9:2 jau pavisam cerīgs pirmā puslaika rēķins — plus 11 pie 38:27. Bet pārsvars varēja būt vēl lielāks...

Pēc lielā pārtraukuma atkal mājinieku izrāviens līdz 43:29, tad ne pārāk veiksmīgs spēles nogrieznis, un 24. minūtē, kad trejacis grozā Mizim, vairs tikai bažīgs 45:41. Ceturtdaļas atlikusī daļa paiet Kaufmaņa, Jonāta un Bērziņa zīmē, kurš ar 2+1 gājienu un trejaci 30 minūtes fiksē pie 16 punktu pārsvara mājiniekiem — 64:48.

ATKAL JAUDĪGS! Pēdējās spēlēs Valmieras/ORDO sastāvā priecē spēka uzbrucējs Ervīns Jonāts — gan vecā gada pēdējā, gan jaunā gada pirmajā mačā valmieriešu 6. numuram double-double. Edgara Vaivada foto