22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Jaunais Duster — vēl labāks

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Franču un rumāņu kopražojuma automobilis Dacia Duster, iespējams, nav nekas īpašs tā sauktajā budžeta klases auto segmentā, taču man pirmā iepazīšanās ar šo spēkratu sanāca interesanta un pietiekami labi palika atmiņā tieši ar Duster tehniskajām iespējām, konkrēti, caurbraukšanas spējām biezā sniegā. Atceros, ar paša pirmā izlaiduma Dacia Duster tepat Valmieras apkārtnē pabraukājām pa meža ceļiem, iebraucām arī kādā pavisam neskartā meža pļaviņā pie Jumaras mežniecības. Toziem bija sniega pārbagātība — baltais saltums bija sabiris vismaz pāris sprīžu biezā kārtā, sniedzoties pilnpiedziņas Dacia Duster līdz slieksnim. Tad nu šis franču - rumāņu dziļo ceļu bridējs, kas līdzīgu iespēju automobiļu listes teju pašā lētākajā galā, šo pļaviņu bez kādām atrunām izbraukāja visos iespējamajos veidos un bez mazākās piepūles! Un tas bija tikai pirmais Dacia Duster... Par to, ka ikdienā šis auto ir uzticams un labs darba rūķis, pēc kura ir ļoti liels pieprasījums arī lietotu auto tirgū, liecina kaut vai tas, ka populārajā auto tirdzniecības vietnē ss.com regulāri ir pieejami tikai daži piedāvājumi (otrdienas pēcpusdienā bija tikai 7 mašīnas no 2012. līdz 2018. gada izlaidumam, visas ar 1,5 litra dīzeļdzinējiem cenu amplitūdā no 5300 līdz 18355 eiro). Laikam jau tikai plusos šim Dacia modelim arī tas, ka tieši Duster ir viens no darba automobiļiem arī Latvijas valsts mežu darbiniekiem, kuriem ikdienas maršruti biežāk ved pa maz brauktiem meža un lauku ceļiem.

CAURI PEĻĶĒM. Foto no lead.lv
CAURI PEĻĶĒM. Foto no lead.lv

Jau labu laiku gribu tā pamatīgāk iztaujāt par Dacia Duster labajām un, iespējams, ne tik labajām īpašībām kādu privātu šī auto lietotāju ikdienā, tāpēc kādā no tuvākajām Rūcamlapām šis Valmierā labi pazīstamais vīrs (jau uzrunāts un neatteicis) par savu pieredzi pastāstīs.

Taču šoreiz — par jaunākās paaudzes Dacia Duster, ko starptautiskos testos marta vidū pārbaudīja Latvijā. Pēc divu dienu braukšanas dažādos un gadalaikam raksturīgos, sarežģītos — kūstoša sniega un dubļu apgrūtinātos — laika apstākļos dalībnieku secinājumi bija līdzīgi: jaunais Dacia Duster ir saglabājis izteiksmīgo ārējo dizainu un visas iepriekšējā modeļa labās īpašības, tajā pašā laikā uzlabojot braukšanas pieredzi gan uz ceļiem, gan ārpus tiem.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
5. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri