22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Jauna nojume pasākumiem un atpūtai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kā izskatās dabā šī interesantā vieglu koka konstrukciju būve Valmiermuižas pils parkā, varēs pārliecināties ikviens, kurš šajā sestdienā ieradīsies uz etnofestivālu SVIESTS. Tiešām — līdz ar siltā laika iestāšanos arī Valmiermuižas pils parks uzposies svinību un laiskas atpūtas sezonai. Tieši tāpēc te Valmiermuižas kultūras biedrības īstenotā projekta Valmiermuižas pils parks kā ilgtspējīga un pievilcīga kultūras, atpūtas un tūrisma vieta ietvaros izveidota īpaši pielāgota dizaina nojume, kas organiski iekļaujas parka ainavā. Projektu labā kvalitātē realizēja uzņēmums P un P Būve.

Jauna nojume pasākumiem un atpūtai

Nojume parkā izveidota, lai vidi padarītu skaistāku un pieejamāku ikvienam novada iedzīvotājam un viesim. Tā būs pieejama gan dažādu pasākumu laikā, gan arī ikdienā — baudot parka burvību, paslēpjoties no svelmes vai lietus un pieskatot bērnus, kas rotaļājas turpat esošajā laukumiņā.

Atbilstošas infrastruktūras attīstīšana Valmiermuižas pils parkā ir iespēja šeit veidot kvalitatīvus pasākumus, nebaidoties no laika apstākļiem un nedomājot par papildu izmaksām vietas labiekārtošanai. Tā ir iespēja arī palielināt apmeklētāju un tūristu skaitu Valmiermuižā. Nojume ir pieejama bez maksas, pasākumus saskaņojot ar Valmiermuižas kultūras biedrību, kas rūpējas par tās uzturēšanu.

Jaunā nojume oficiāli tiks atklāta Valmiermuižas pils parka lielākajā pasākumā — etnofestivālā SVIESTS, kas šeit norisināsies sestdien, 16. jūnijā, no pl. 12. Festivāla, kas šogad sakrīt ar Latvijas simtgades svinībām, tēma ir baltu ciltis, un tā atspoguļosies Valmiermuižas pils parkā todien piedāvātajā mūzikā, amatniecībā un kulinārijā. Līdz ar labākajām latviešu etnogrupām uzstāsies arī dienvidu kaimiņtautu mūziķi no valstīm, kas atrodas bijušajās baltu cilšu teritorijās — Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

VIEGLI UN PRAKTISKI. Ūdensizturīgo konstrukciju veido koka brusu režģis un mīksta materiāla nostiepts divslīpu jumts. Roberta Āboltiņa foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri