26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Jau otro gadu Valmieras minifutbola čempionāta uzvarētāji - "FC Pārgauja"

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Melnā piektdiena ļoti veiksmīga ir izrādījusies futbola komandai FC Pārgauja, kas 13. septembrī izcīnīja uzvaru Valmieras minifutbola čempionātā’13. Saspringtā cīņā pret Matīši-Livonia tika gūti liktenīgie vārti, lai  nodrošinātu pirmo vietu. FC Pārgauja jau otro gadu sevi ir apliecinājusi kā spēcīgākā amatierfutbola komanda Valmierā.

Jau otro gadu Valmieras minifutbola čempionāta uzvarētāji - "FC Pārgauja"

Lai izcīnītu uzvaru, pēdējā spēlē  pietiktu arī ar neizšķirtu rezultātu, jo visa čempionāta garumā FC Pārgauja bija rādījuši labu sniegumu. Bet Melnā Piektdiena izrādījās īpaši labvēlīga, lai čempionātu varētu noslēgt kā uzvarētājiem pienākas, sakaujot pretinieku ar rezultātu 3:0.

Šogad Vidzemes sporta asociācijas rīkotajā Valmieras minifutola čempionātā piedalījās salīdzinoši maz komandu, bet tas tik un tā dalībniekiem neļāva atslābt, jo cīņa par uzvaru nebija viegla. „Pati lielākā kļūda sportā ir zaudēt modrību un uzskatīt, ka uzvara ir pašsaprotama” atzīst komandas vadītājs Ivo Dobenbergs. „Protams, amatieru sporta mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, bet tieši gandarījums par panākumiem ir lielākā motivācija, lai turpinātu darboties un nezaudētu interesi. Nozīmīga loma ir arī atbalstītājiem, tāpēc liels paldies jāsaka  gan Valmieras pilsētas pašvaldībai, gan Latvijas profesionālo autovadītāju asociācijai!”

Amatieru futbola komanda FC Pārgauja ir dibināta tikai pirms diviem gadiem – 2011. gada vasarā - bet ir paspējusi gūt vairākus nozīmīgus panākumus gan Vidzemes, gan Latvijas mērogā. Vislielākais sasniegums bija pērn, izcīnot 1.vietu Latvijas futbola federācijas (LFF) Vidzemes kausa izcīņā un 6.vietu LFF Latvijas kausa izcīņā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri