26. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Japānas nakts Valmieras Mākslas vidusskolā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai dažādotu un bagātinātu 2. līdz 7. klašu profesionālās ievirzes izglītības programmas «Vizuāli plastiskā māksla» audzēkņu mācību procesu, Valmieras Mākslas vidusskolā jau otro gadu norisinājās alternatīvs mācību pasākums. Pagājušajā gadā temats bija Ēģipte, savukārt šogad — Japāna.

Japānas nakts Valmieras Mākslas vidusskolā

Skolā šis pasākums ir liels notikums, kam gatavojas visi. Šogad tas notika 6. aprīlī. Pirms «Japānas nakts» 2. — 7. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un skolotājiem radīja tematam atbilstošus tērpus — kimono un obi jostas. Skolotājas un vidusskolēni veidoja pasākuma vizuālo noformējumu, lai skolas telpās radītu tematam atbilstošu atmosfēru. Februārī norisinājās skiču konkurss «Japānas nakts talismans». 2. līdz 7. klašu audzēkņi konkursa laikā radīja vienu vai vairākas skices pasākuma talismanam/tēlam. Vēlāk no šīs skices tika izveidotas piespraudes, kuras saņēma ikviens dalībnieks kā piemiņu par pasākumu.

«Japānas nakts» laikā tika organizētas desmit darbnīcas, kurās audzēkņi veidoja origami, vēdekļus, vēja zvanus un lampiņas, apgleznoja maskas, sacerēja haikas, iepazina Japānas rakstību, deju un Kawaii kultūru. Visiem pasākuma dalībniekiem tika veidotas arī tematam atbilstošas frizūras. Noslēgumā norisinājās tēlu un apgūto kustību demonstrācija.

Paldies skolotājiem un vidusskolas audzēkņiem, kuri iesaistījās «Japānas nakts» organizēšanā, ieguldot savu laiku un darbu, lai bagātinātu mācību procesu un ikdienu padarītu vēl aizraujošāku. Pateicība arī bērnu un jauniešu vecākiem par līdzdalību un sapratni.

«Japānas nakts» Valmieras Mākslas vidusskolā. Uģa Brālēna foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri