24. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

(Jāņa)bērns ar litrīgu Finlandia

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
(Jāņa)bērns ar litrīgu Finlandia

Žēl, bet šogad Jāņu traģiskās statistikas ailes attiecīgajiem dienestiem gluži tukšas nepalika: kāds par ātru brauca, kāds par ātru ēda, vēl kāds gribēja aizpeldēt pārāk tālu... Tādi sīkumi kā jēgu pārdzēruši jāņubērni patiešām vēl bērnu vecumā jūnijā nav aktuāli, tas vairāk tiek uzpasēts tad, kad 1. septembrī sākas jaunā mācību gada atzīmēšana bērnu vidū pa pieaugušo vīzei.

Par bērniem un pusaudžiem sasaitē ar alkoholu vakarrīt sanāca pārrunāt kādā no Valmieras veikaliem, kad tikko no kases, norēķinoties ar sauju sīknaudas, bija prom aizlīgojis priecīgs stiprā alus divlitrenes ieguvējs, vīrs jau labi aizdzertā pusmūžā. Kundze atcerējās neseno Līgo vakara brīvdabas balli mūsu pašu pilsētā, kur, protams, gājis jautri, taču viņai vairāk prātā palicis kāds pasīka auguma tīnis ar varena tilpuma — uzreiz litrs tīras mantas — vodkas Finlandia pudeli rokās... Protams, dziru pļumpējis ne jau viens, bet draugu bariņā. Ar visām alkohola šiem knēveļiem gādātajām sekām.

Zaimojot varētu nopriecāties, ka tiek brūķēts Finlandia, nevis LB ražojums, taču patiesībā te jau kuru reizi parādās milzu aisberga mazmazītiņa spicīte tai milzīgajai un briesmīgajai problēmai, kuru civilizēti varētu saukt par bērnu alkoholisma agrīno stadiju.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
28. Jūnijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

līgotājs

Līgo balle šogad bija jauka, tik pašvaldības policiju neredzēja ejam pa estrādi, kas varētu tos puišeļus diciplinizēt

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri