20. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Anda, Andīna

Izveidota tautasdziesmu krājuma Lakstīgala mobilā aplikācija

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Par godu Latvijas 95.dzimšanas dienai ir izveidota Roberta Zuikas tautasdziesmu krājuma Lakstīgala mobilā aplikācija. Tajā Latviešu Dziesmu svētku virsdiriģents ir apkopojis pazīstamāko latviešu tautasdziesmu zelta fondu. Vairāk kā 100 tautasdziesmu vārdus un notis ir iespējams ērti atrast gan pēc alfabēta, gan meklējot pēc nosaukuma.

Izveidota tautasdziesmu krājuma Lakstīgala mobilā aplikācija

Tautasdziesmas saliedēja Roberta Zuikas diriģēto leģionāru kori kara laikā, un tās spēj vienot latviešu tautu jebkuros laikos. Roberts Zuika aizvien ir rosinājis skolas bērnus un jauniešus mācīties savas tautasdziesmas, tādēļ pirms vairāk kā 10 gadiem ar labvēļu palīdzību Latvijas skolām un latviešu skoliņām ārzemēs tika nosūtīti vairāk nekā 25 tūkstoši tautasdziesmu krājuma Lakstīgala grāmatiņu.

Aizvadītajā gadā sarunā ar PBLA priekšsēdi Jāni Kukaini un vēstnieku Rolandu Lappuķi Roberts Zuika izteica vēlēšanos, lai tautasdziesmu krājuma grāmatiņa Lakstīgala būtu pieejama 21. gadsimta latviešu jaunatnei piemērotākā veidā, proti, mobilajos telefonos. Ar Daugavas Vanagu Vācijā un interaktīvās aģentūras CUBE Mobile atbalstu esam to īstenojuši un bez maksas piedāvājam to ikvienam ikdienas lietošanai!

Mūsu mērķis ir turpināt Zuikas kunga iesākto darbu un padziļināt sabiedrības interesi par latviešu tautasdziesmām un muzikālajām tradīcijām.

Lai lejuplādētu aplikāciju, meklējiet to pēc nosaukuma Lakstīgala savu mobilo tālruņu programmu ielādēs vai spiediet uz sekojošām saitēm:

Android tālruņiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.cube.lakstigala&hl=lv

Iphone tālruņiem: https://itunes.apple.com/lv/app/lakstigala/id730584273

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Partneri