23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Izsludina konkursu koriem "Eiropas dziesma"

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No 1.marta līdz 23.aprīlim Latvijas kori, kuru sastāvā darbojas dažādu paaudžu dalībnieki, ir aicināti piedalīties konkursā "Eiropas dziesma", piesakot kādu Eiropas Savienības valsti vai tautu raksturojošu folkloras vai populāru dziesmu. Uzvarētāji balvā saņems ieraksta iespēju profesionālā studijā Rīgā.

Izsludina konkursu koriem "Eiropas dziesma"

Konkursu organizē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs ES pasludinātā "Eiropas Aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes gada" ietvaros, kura galvenais uzdevums ir veicināt pasākumus, kas palīdz cīnīties pret diskrimināciju, kas saistīta ar vecumu, arī pārvarēt ar to saistītos stereotipus.

Konkursā aicināti piedalīties koru kolektīvi ar dažādu paaudžu dalībniekiem. Koriem jāiesniedz Eiropas Savienības valsti vai tautu raksturojošu folkloras vai populāru dziesma, kas tiek izpildīts a cappella vai pavadījumā izmantojot akustiskos instrumentus. Pieteikumus kori varēs iesniegt vai nu elektroniski, vai nogādājot ierakstu EP Informācijas birojā Rīgā.

Vērtēšana

Visi interesenti varēs noklausīties un arī nobalsot par sev tīkamāko dziesmu Eiropas Parlamenta Informācijas biroja mājas lapā www.europarl.lv

Dziesmas līdz šī gada 30.aprīlim izvērtēs žūrija, kuras sastāvā būs nozares profesionāļi un nevalstiskās organizācijas pārstāvis. Izvērtējot pieteikumus, žūrija ņems vērā apmeklētāju balsojumu rezultātus internetā.

Žūrijas komisija izvirzīs divus koru kolektīvus piedalīties finālā 12.maija ES dārza svētkos Rīgā, kur arī paziņos galīgo uzvarētāju..

Balva

Koris - uzvarētājs saņems iespēju ierakstīt sava kora kolektīva dziesmas (ieskaitot konkursa dziesmu) profesionālā studijā Rīgā (līdz 6 stundām).

Saites

Konkursa nolikums - šeit

Konkursa pieteikuma anketa - šeit

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri