21. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Izlaušanās spēle

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītas Vidzemes uzņēmēju dienas, un ikkatrs to dalībnieks ar savu stendu bija centies apmeklētājus pārsteigt ar ko nebijušu. Valmieras tehnikums pasākumam bija nopietni gatavojies, jo bija sastopams pat trijās vietās. Mūsu uzmanību piesaistīja audzēkņu vadītā «Izlaušanās spēle», kas atradās netālu no Kultūras centra ieejas.

Izlaušanās spēle

Atjautīgi veidotā spēle ļāva tās dalībniekiem «izlauzties» cauri Valmieras tehnikuma izglītības programmām. Pildot uzdevumus, bija jābūt radošam un stratēģiski jādomā par nākamo soli, lai iegūtu norādi. «Spēles mērķis ir parādīt, kas ir profesijā, jo spēlē iekļautas profesijas, kuras var apgūt Valmieras tehnikumā tepat uz vietas: viesmīlība, mehatronika, grāmatvedība, IT utt.,» stāsta Ilmārs Fridriksons, topošais ēdināšanas pakalpojumu speciālists.

Brīdī, kad aprunājos ar audzēkņiem, ātrākais rezultāts bija 5:33 minūtes, tomēr vidēji spēles dalībniekam bijušas vajadzīgas 7 līdz 8 minūtes, lai «izlauztos» cauri uzdevumiem. «Visiem, uzsākot spēli, liekas, ka ir grūti, bet, pabeidzot spēli, viņi atzīst, ka bijis interesanti. Mēs paši, kad sākotnēji to izgājām, nesapratām. Ir jādomā, nevar ieciklēties vienā lietā, jāskatās visapkārt, lai tiktu pie nākamā,» stāsta viens no spēles vadītājiem Ilmārs Fridriksons.

«Izlaušanās spēles» mērķis bija 7. — 9. klases skolēniem piedāvāt izzināt Valmieras tehnikumā pieejamās profesijas. Jaunajā mācību gadā mācību iestādē varēs apgūt 12 dažādas izglītības programmas pēc 9. un 12. klases, kas sagatavo kvalitatīvus un zinošus speciālistus atbilstoši Latvijas darba tirgum. Jauno audzēkņu uzņemšanas pirmā kārta norisināsies no 11. jūnija līdz 20. jūlijam.

«IZLAUŠANĀS SPĒLES» dalībnieks Klāvs Krūmiņš veiksmīgi izpildījis uzdevumu, atrodot paslēpto zibatmiņu, un ieguvis norādi nākamajai darbībai. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
23. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri