21. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Izlaušanās istaba bibliotēkā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Skolēnu pavasara brīvlaika sākumā VIBJO «Sudraba ZIRG'S» bibliotēkas telpās rīkoja vēl nebijušu un īpaši aizraujošu pasākumu —  izlaušanās istabu kopā ar itāļu noziedznieku Albano Džovanni.

Izlaušanās istaba bibliotēkā

Iepriekš pieteikušies pasākumam, 13. un 14. martā bibliotēkā ieradās skolēnu grupiņas, kas bija noskaņojušās kārtīgiem prāta un veiklības mežģiem, lai cīnītos pret ļaunā itāļa nodomiem. Sākumā uzdevums varbūt pat šķita pārlieku vienkāršs — atrast noslēptu atslēgu bērnu rotaļu istabā, taču, kā atzina dalībnieki, dažkārt pat atvēlētās 45 minūtes šķita par maz, jo sagatavotās piņķerīgās norādes ne vienmēr bija nepieciešamas, un daudz laika tika patērēts maldīgas informācijas atšifrēšanai.

Pirms ieslēgšanas rotaļu istabā dalībnieki arī tikās ar Albano Džovanni, lai saņemtu nepieciešamās norādes uzdevuma veikšanai. Protams, galīgas bezizejas gadījumā bija iespējams trīs reizes sazināties ar noziedznieku, taču viņš bieži vien tikai ļauni pasmējās un turpināja tīksmināties par apjukušajiem. Kā izrādās, visātrāk no telpas spēja izkļūt 11 gadus veci bērni, proti, viņi izmantoja tikai pusi no atvēlētā laika, gudrībā apsteidzot pat četrus gadus vecākus jauniešus.

Kopumā pasākumu apmeklēja gandrīz 50 bērnu un jauniešu, un visi kā viens apgalvoja, ka arī turpmāk vēlas apmeklēt šādus «Sudraba ZIRG'A» rīkotus pasākumus. Nu ko? Tad gaidīsim visus arī turpmāk! Tiekamies nākamajā interesantajā un aizraujošajā piedzīvojumā.

UZZIŅAI: VIBJO «Sudraba ZIRG'S» ir aktīva jauniešu domubiedru grupa, kas darbojas Valmieras integrētajā bibliotēkā un sadarbībā ar to.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri