21. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Izklaidei un atpūtai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdienas vakarā koncertzālē Valmiera uz sezonas atklāšanas viktorīnu bija pulcējies komandu rekordskaits – 21, lai desmit raundos ar savām zināšanām par sportu, literatūru, vēsturi, ģeogrāfiju, kino, mūziku un citām jomām noskaidrotu pirmos uzvarētājus.

KOMANDAS Bez nosaukuma kārtējais triumfa brīdis. Ārijas Romanovskas foto
KOMANDAS Bez nosaukuma kārtējais triumfa brīdis. Ārijas Romanovskas foto

Par pasākumu tuvāk stāsta tā rīkotājs Zigmunds Fricsons, kas iepriekšējā dzīvē strādājis finanšu sektorā: «Pašlaik vadām un organizējam trīs pasākumus – Lielo viktorīnu, Sporta viktorīnu un Kino viktorīnu.

Lielā viktorīna tika radīta pagājušā gada aprīlī, lai arī tiem, kas nav īsti sporta vai kino guru, būtu iespēja piedalīties mūsu veidotajos pasākumos. Ienācām ar pilnīgi jaunu konceptu un pirmās sezonas pirmo kārtu sākām jau ar četrām pilnām grupām, kas sastāda 40 komandas, kur katrā ir 6 dalībnieki. Ar nākamo sezonu palielinājām komandu skaitu uz 44 un vēlāk vēl paplašinājām, jo pieprasījums ir lielāks, un arī tagad ir komandas, kas gaida, kad kāda vieta atbrīvosies un varēs pievienoties spēlei.

Pēc pirmās sezonas un kādas šejienes partijas korporatīvā pasākuma, kurā SIA Viktorīna bija uzticētas intelektuālo izklaidētāju funkcijas, mūs uzrunāja Valmieras pilsētas pārstāvji, un sadarbībā ar koncertzāli Valmiera bez ārēja finansiālā atbalsta, lai būtu pilnīgi neatkarīgi viktorīnas veidošanas procesā, reizi mēnesī rīkojam spēli šajā Vidzemes pilsētā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Oktobris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri