22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Izglītības un zinātnes ministrs apmeklēs Smiltenes novadu un Vidzemes Augstskolu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Rīt, 9.augustā, izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis apmeklēs Smiltenes novada izglītības iestādes, kā arī viesosies Vidzemes Augstskolā, informē ministra padomniece komunikācijas jautājumos Una Ahuna-Ozola.

Vjačeslavs Dombrovskis
Vjačeslavs Dombrovskis

Reģionālās vizītes ietvaros ministrs apmeklēs Smiltenes ģimnāziju, kur tieksies ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju un novada mācībspēkiem, kā arī apmeklēs Smiltenes valsts tehnikumu – profesionālo vidusskolu un Palsmanes pamatskolu.

Vizītes ietvaros Vjačeslavs Dombrovskis tiksies ar Vidzemes Humānās pedagoģijas 9.vasaras skolas dalībniekiem, kopumā 80 pedagogiem. Tikšanās ar skolotājiem notiks Palsmanes Speciālajā internātpamatskolā.

Vizīte noslēgsies Valmierā, kur ministrs apmeklēs Vidzemes augstskolu, lai diskutētu par zinātnes un pētniecības attīstību reģionos, par augstskolas budžeta vietu sadalījumu un reģionālo augstskolu nozīmi augstākās izglītības sistēmā. Tāpat Vidzemes Augstskolā Vjačeslavs Dombrovskis tiks iepazīstināts ar Baltijas Starptautiskās vasaras skolas International Tourism and Event Management norisi.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri