20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Izdots Kocēnu novada tūrisma ceļvedis

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Izdots Kocēnu novada domes prezentācijas materiāls – tūrisma ceļvedis Kocēnu novadā, kurā atjaunota apkopotā informācija par tūrisma iespējām Kocēnu novada pagastos – Bērzainē, Dikļos, Kocēnos, Vaidavā un Zilākalnā, informē Kocēnu novada pašvaldības pārstāve Eva Eglīte.

Izdots Kocēnu novada tūrisma ceļvedis

Tūrisma ceļvedī publicēta novada tūrisma karte, kā arī atsevišķi izdalītas pagastu ciemu kartes. Bukletā iekļauta informācija par kultūrvēsturiskiem objektiem, interesantām apskates un atpūtas vietām, dažādām novadā aplūkojamām kolekcijām un ekspozīcijām, naktsmītnēm un telšu vietām, ēdināšanas iespējām, kā arī cita tūristiem noderīga informācija. Informatīvais materiāls ceļvedī papildināts ar fotogrāfijām.

Lai potenciālajiem ceļotājiem atvieglotu tūrisma maršrutu plānošanu, bukletā ietverto tūrisma objektu apraksts papildināts ar tā atrašanās vietas koordinātām. Tāpat arī atzīmēti objekti, kas īpaši ieteikti trim dažādām mērķgrupām: skolēnu grupām, draugu un kolēģu kompānijām, kā arī ģimenēm ar bērniem.

Buklets tiks izplatīts tūrisma informācijas centros Vidzemē, vietējos tūrisma uzņēmumos, Kocēnu novada domes administrācijā un pagastu pārvaldēs. Interneta vidē ar tūrisma ceļveža informāciju var iepazīties Kocēnu novada domes mājaslapā www.kocenunovads.lv sadaļā “Tūrisms”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri