20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Izbaudīta starptautisko spēļu gaisotne

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā notikušas 11. starptautiskās sacensības «Mēs varam». Sporta spēlēs piedalījās bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Izbaudīta starptautisko spēļu gaisotne

Divu dienu garumā tradicionālajās sacensībās, kuras dalībnieki jau iesaukuši par ikgadējām prieka spēlēm, bērni varēja mēroties spēkiem «Boccia» spēlē, tāllēkšanā, skriešanā, bumbiņas mešanā tālumā un smilšu maisiņu mešanā mērķī, spēlēt futbolu un piedalīties veiklības stafetē.

«Šis ir notikums, par kuru zina speciālās izglītības skolās. Ik gadu kopā sanāk bērni no dažādiem reģioniem. Viņiem ir svarīga šī satikšanās un priecāšanās. Iepriekš sacensības notika Jāņa Daliņa stadionā, šogad Valmieras 5. vidusskolas stadionā, un daži bērni teica: «Žēl, ka nesportosim jaunajā lielajā stadionā, jo jau nākamgad pabeigsim skolu.» Nav šo bērnu dzīvē daudz lielu notikumu, bet šis noteikti ir viens no spilgtajiem,» stāstīja ilggadējā «Mēs varam» organizatore Alda Treija, priecājoties, ka gadu pēc gada sacensību rīkošanā un notikumos piedalās vairāk brīvprātīgo, tāpat, gadiem ejot, nerūk dalībnieku skaits. Šogad vistālāk bija braukuši latgalieši, arī bērni no Rīgas un Kurzemes puses. Šajās sacensībās vienmēr piedalās arī Valmieras un apkārtnes bērni un jaunieši, kas pārstāv savas mācību iestādes, nevalstiskās organizācijas.

BOCCIA ir interesanta spēle, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. To cilvēki ar īpašām vajadzībām spēlē dažādos pasākumos, arī «Mēs varam». Spēlē aktīvi iesaistījās arī sacensību dalībnieki no dienas centra «Stropiņš». Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri