17. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Oļegs, Vineta

Īres nami pieņemti ekspluatācijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Var teikt, ka pagājušās nedēļas nogalē tika pavērta jauna lappuse Valmieras pilsētas jaunāko laiku vēsturē — piektdien oficiāli tika pieņemti ekspluatācijā atjaunotajā Latvijā pirmie divi īpaši celtie īres nami! Par šīm lietām sīkāk vakar Liesmai pastāstīja pasūtītāja — SIA Valmieras Namsaimnieks — valdes priekšsēdētājs VALDIS JĒGERS.

Īres nami pieņemti ekspluatācijā

Vēsturiskais mirklis ir noticis!

Ja runājam pilnīgi precīzi, piektdien, klātesot pasūtītāja Valmieras Namsaimnieka, ģenerāluzņēmēja būvfirmas MONUM un Valmieras pašvaldības vadībai, tika parakstīts akts ar attiecīgu numuru par daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Ķieģeļu ielā 8 un Mālu ielā 1 pieņemšanu ekspluatācijā. Akts datēts ar 2018. gada 7. jūniju.

Tas nozīmē, ka Valmierā īres dzīvokļu tirgū papildus pieejami 150 jauni dzīvokļi...

Jā.

Atgādinām vēlreiz dzīvokļu sadalījumu abos īres namos pēc platībām!

Ir 15 vienistabas dzīvokļi, 90 divistabu dzīvokļi un 45 trīsistabu dzīvokļi. Jau pašlaik izrādītā potenciālo īrnieku interese un arī uzņēmēju vidū veiktā aptauja liecina, ka visvairāk interese ir par vieniniekiem, skaidrs, ka šo dzīvokļu visiem gribētājiem šoreiz nepietiks.

Šī nianse noteikti jāņem vērā, projektējot nākamos īres namus.

Jā, un tur nāksies prognozēt potenciālo īrnieku interesi ne vairs par 150, bet jau par 300 īres dzīvokļiem.

Patiesībā līdzīgu scenāriju varēja paredzēt — jaunais speciālists ar profesionālām ambīcijām un labu izglītību visbiežāk ir cilvēks, kurš vēl tikai domā par ģimenes dibināšanu. Un tad — vismaz pirmajā laikā, kamēr iedzīvojas Valmierā — pilnīgi pietiek ar vienistabas dzīvokli. Galu galā arī esošajā īres dzīvokļu tirgū laikam lielākais deficīts ir tieši vieninieki.

Bet vienistabas dzīvokļi šajā projektā ir ļoti maziņi platības ziņā! Kaut gan — ja tu esi viens cilvēks, arī vēl neesi paguvis naudu iekrāt...

SKATS KĀ ĀRZEMĒS. Kamēr viss vēl pilnīgi svaigs un nenobružāts, jauno īres namu komplekss patiešām arī dabā izskatās kā izkāpis no kāda bilžaina nekustamo īpašumu kataloga. Starp citu, pagājušajā ceturtdienā te pabijusi arī Valmieras sadraudzības pilsētas Zviedrijā Solnas pašvaldības delegācija. Tad nu zviedru atsauksmes par īres namos un ārpusē redzēto esot bijušas ļoti atzinīgas.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri